Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

zakonczenie roku szkolnegoDziś pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017 i powitaliśmy WAKACJE! Klasy trzecie wraz z wychowawczyniami p. Barbarą Jachymczak i p. Małgorzatą Mazanek przygotowały pełen humoru spektakl Nauczycielskie wakacje, zaś podczas akademii klas starszych wystąpili uczniowie klas szóstych przygotowani przez p. Iwonę Nizioł.

Uczniami na medal klas III zostali Amelia Molendys z klasy III a i Norbert Łękawa z klasy III b. Siostra Dyrektor Halina Koćwin podziękowała za cały rok pracy – uczniom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły. Szczególne podziękowania Siostra skierowała także do Rodziców za ich obecność  i współpracę.

Pożegnaliśmy w tym roku szkolnym Panią Barbarę Cuprjan, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, wieloletniego pracownika SP nr 143, a następnie PSP Sióstr Salezjanek. Dziękujemy Jej za piękną pracę i życzymy zasłużonego odpoczynku. Za oddaną pracę podziękowaliśmy również s. Janinie, która uczyła katechezy w klasach pierwszych i drugich. W przyszłym roku szkolnym nie będzie z nami p. Małgorzaty Muchy, nauczyciela matematyki. Dziękujemy Jej za ten rok i życzymy powodzenia w dalszej pracy dydaktycznej.

To był piękny rok! Do zobaczenia po wakacjach! Odpoczywajcie i wracajcie radośni, z nowymi pomysłami i entuzjazmem do dalszej pracy!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

• Piątek 2017-10-20, Wspomnienie Św. Jana Kantego, Kapłana
    Łk 12,1-7
    Kiedy wielotysięczne tłumy zebrały się koło Jezusa, tak że jedni cisnęli się na drugich, zaczął mówić najpierw do swoich uczniów: «Strzeżcie się kwasu, to znaczy obłudy faryzeuszów. Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach. Lecz mówię wam, przyjaciołom moim: Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, a potem nic więcej uczynić nie mogą. Pokażę wam, kogo się macie obawiać: Bójcie się Tego, który po zabiciu ma moc wtrącić do piekła. Tak, mówię wam: Tego się bójcie. Czyż nie sprzedają pięciu wróbli za dwa asy? A przecież żaden z nich nie jest zapomniany w oczach Bożych. U was zaś nawet włosy na głowie wszystkie są policzone. Nie bójcie się: jesteście ważniejsi niż wiele wróbli».

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zakończenie roku szkolnego 2016/2017