Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

zakonczenie roku szkolnegoDziś pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017 i powitaliśmy WAKACJE! Klasy trzecie wraz z wychowawczyniami p. Barbarą Jachymczak i p. Małgorzatą Mazanek przygotowały pełen humoru spektakl Nauczycielskie wakacje, zaś podczas akademii klas starszych wystąpili uczniowie klas szóstych przygotowani przez p. Iwonę Nizioł.

Uczniami na medal klas III zostali Amelia Molendys z klasy III a i Norbert Łękawa z klasy III b. Siostra Dyrektor Halina Koćwin podziękowała za cały rok pracy – uczniom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły. Szczególne podziękowania Siostra skierowała także do Rodziców za ich obecność  i współpracę.

Pożegnaliśmy w tym roku szkolnym Panią Barbarę Cuprjan, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, wieloletniego pracownika SP nr 143, a następnie PSP Sióstr Salezjanek. Dziękujemy Jej za piękną pracę i życzymy zasłużonego odpoczynku. Za oddaną pracę podziękowaliśmy również s. Janinie, która uczyła katechezy w klasach pierwszych i drugich. W przyszłym roku szkolnym nie będzie z nami p. Małgorzaty Muchy, nauczyciela matematyki. Dziękujemy Jej za ten rok i życzymy powodzenia w dalszej pracy dydaktycznej.

To był piękny rok! Do zobaczenia po wakacjach! Odpoczywajcie i wracajcie radośni, z nowymi pomysłami i entuzjazmem do dalszej pracy!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

• Sobota 2017-08-19, 19. tydz. zwykły
    Przynoszono do Jezusa dzieci, aby włożył na nie ręce i pomodlił się za nie; a uczniowie szorstko zabraniali im tego. Lecz Jezus rzekł: „Dopuśćcie dzieci i nie przeszkadzajcie im przyjść do Mnie; do takich bowiem należy królestwo niebieskie”. Włożył na nie ręce i poszedł stamtąd.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zakończenie roku szkolnego 2016/2017