Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

zakonczenie roku szkolnegoDziś pożegnaliśmy rok szkolny 2016/2017 i powitaliśmy WAKACJE! Klasy trzecie wraz z wychowawczyniami p. Barbarą Jachymczak i p. Małgorzatą Mazanek przygotowały pełen humoru spektakl Nauczycielskie wakacje, zaś podczas akademii klas starszych wystąpili uczniowie klas szóstych przygotowani przez p. Iwonę Nizioł.

Uczniami na medal klas III zostali Amelia Molendys z klasy III a i Norbert Łękawa z klasy III b. Siostra Dyrektor Halina Koćwin podziękowała za cały rok pracy – uczniom, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły. Szczególne podziękowania Siostra skierowała także do Rodziców za ich obecność  i współpracę.

Pożegnaliśmy w tym roku szkolnym Panią Barbarę Cuprjan, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, wieloletniego pracownika SP nr 143, a następnie PSP Sióstr Salezjanek. Dziękujemy Jej za piękną pracę i życzymy zasłużonego odpoczynku. Za oddaną pracę podziękowaliśmy również s. Janinie, która uczyła katechezy w klasach pierwszych i drugich. W przyszłym roku szkolnym nie będzie z nami p. Małgorzaty Muchy, nauczyciela matematyki. Dziękujemy Jej za ten rok i życzymy powodzenia w dalszej pracy dydaktycznej.

To był piękny rok! Do zobaczenia po wakacjach! Odpoczywajcie i wracajcie radośni, z nowymi pomysłami i entuzjazmem do dalszej pracy!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

• Poniedziałek 2017-12-18, 3. tydz. Adwentu
    Z narodzeniem Jezusa Chrystusa było tak. Po zaślubinach Matki Jego, Maryi, z Józefem, wpierw nim zamieszkali razem, znalazła się brzemienną za sprawą Ducha Świętego. Mąż Jej, Józef, który był człowiekiem prawym i nie chciał narazić Jej na zniesławienie, zamierzał oddalić Ją potajemnie. Gdy powziął tę myśl, oto anioł Pański ukazał mu się we śnie i rzekł: „Józefie, synu Dawida, nie bój się wziąć do siebie Maryi, twej Małżonki; albowiem z Ducha Świętego jest to, co się w Niej poczęło. Porodzi Syna, któremu nadasz imię Jezus, On bowiem zbawi swój lud od jego grzechów”. A stało się to wszystko, aby się wypełniło słowo Pańskie powiedziane przez proroka: „Oto Dziewica pocznie i porodzi Syna, któremu nadadzą imię Emmanuel, to znaczy «Bóg z nami»”. Zbudziwszy się ze snu, Józef uczynił tak, jak mu polecił anioł Pański: wziął swoją Małżonkę do siebie.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zakończenie roku szkolnego 2016/2017