Wybory do Samorządu Uczniowskiego

wybory

27.09.2017r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Każdy uczeń mógł oddać głos na dwóch spośród sześciu kandydatów. Każdego z nich mieliśmy szansę poznać podczas prezentacji w piątek 22.09.2017r. Cieszymy się, że tak licznie wzięliście w nich udział! Dzięki Waszym głosom do zarządu Samorządu Uczniowskiego  wybrani zostali:

Łukasz Pyzioł, 6a- Przewodniczący
Agnieszka Pyka, 7a- Zastępca Przewodniczącego
Maciej Łuszczkiewicz, 5a- Skarbnik

Oprócz tych osób w skład Samorządu wchodzą również:
Oliwia Młynarczyk,5c
Michał Zgud, 6a
Adam Woźniakiewicz,7a
Dominika Chlipała, 6b
Wiktoria Kwiecińska,6a
Maksymilian Serafin,6b
Oraz Przewodniczący klas IV-VII.

• Poniedziałek 2017-12-18, 3. tydz. Adwentu
    Z narodzeniem Jezusa Chrystusa było tak. Po zaślubinach Matki Jego, Maryi, z Józefem, wpierw nim zamieszkali razem, znalazła się brzemienną za sprawą Ducha Świętego. Mąż Jej, Józef, który był człowiekiem prawym i nie chciał narazić Jej na zniesławienie, zamierzał oddalić Ją potajemnie. Gdy powziął tę myśl, oto anioł Pański ukazał mu się we śnie i rzekł: „Józefie, synu Dawida, nie bój się wziąć do siebie Maryi, twej Małżonki; albowiem z Ducha Świętego jest to, co się w Niej poczęło. Porodzi Syna, któremu nadasz imię Jezus, On bowiem zbawi swój lud od jego grzechów”. A stało się to wszystko, aby się wypełniło słowo Pańskie powiedziane przez proroka: „Oto Dziewica pocznie i porodzi Syna, któremu nadadzą imię Emmanuel, to znaczy «Bóg z nami»”. Zbudziwszy się ze snu, Józef uczynił tak, jak mu polecił anioł Pański: wziął swoją Małżonkę do siebie.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Wybory do Samorządu Uczniowskiego