Konkurs fotograficzny dla kl. I-III

foto1konkurs

Regulamin konkursu fotograficznego „Bajeczne zdjęcie” organizowanego przez bibliotekę szkolną

1. Konkurs polega na zrobieniu sobie zdjęcia w przebraniu postaci z bajki bądź innej postaci literackiej.

2. W konkursie mogą brać udział uczniowie z klas I-III.

3. Fotografie można poddać obróbce, wykorzystując techniki komputerowe.

4. Zdjęcie w rozmiarze do 0,5 MB należy przesłać na adres:

5. E-mail powinien zawierać następujące informacje:
 imię , nazwisko ucznia oraz klasę,
 tytuł książki, z której pochodzi wybrana do zdjęcia postać oraz imię i
nazwisko autora książki.

6. Termin przesyłania prac upływa 20 października.

7. Zdjęcia biorące udział w konkursie zostaną zamieszczone na stronie internetowej Szkoły.
8. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

I. Bańcerowska
K. Biskup – Pacholarz

• Piątek 2017-10-20, Wspomnienie Św. Jana Kantego, Kapłana
    Łk 12,1-7
    Kiedy wielotysięczne tłumy zebrały się koło Jezusa, tak że jedni cisnęli się na drugich, zaczął mówić najpierw do swoich uczniów: «Strzeżcie się kwasu, to znaczy obłudy faryzeuszów. Nie ma bowiem nic ukrytego, co by nie wyszło na jaw, ani nic tajemnego, co by się nie stało wiadome. Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach. Lecz mówię wam, przyjaciołom moim: Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, a potem nic więcej uczynić nie mogą. Pokażę wam, kogo się macie obawiać: Bójcie się Tego, który po zabiciu ma moc wtrącić do piekła. Tak, mówię wam: Tego się bójcie. Czyż nie sprzedają pięciu wróbli za dwa asy? A przecież żaden z nich nie jest zapomniany w oczach Bożych. U was zaś nawet włosy na głowie wszystkie są policzone. Nie bójcie się: jesteście ważniejsi niż wiele wróbli».

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Konkurs fotograficzny dla kl. I-III