Konkurs fotograficzny dla kl. I-III

foto1konkurs

Regulamin konkursu fotograficznego „Bajeczne zdjęcie” organizowanego przez bibliotekę szkolną

1. Konkurs polega na zrobieniu sobie zdjęcia w przebraniu postaci z bajki bądź innej postaci literackiej.

2. W konkursie mogą brać udział uczniowie z klas I-III.

3. Fotografie można poddać obróbce, wykorzystując techniki komputerowe.

4. Zdjęcie w rozmiarze do 0,5 MB należy przesłać na adres:

5. E-mail powinien zawierać następujące informacje:
 imię , nazwisko ucznia oraz klasę,
 tytuł książki, z której pochodzi wybrana do zdjęcia postać oraz imię i
nazwisko autora książki.

6. Termin przesyłania prac upływa 20 października.

7. Zdjęcia biorące udział w konkursie zostaną zamieszczone na stronie internetowej Szkoły.
8. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

I. Bańcerowska
K. Biskup – Pacholarz

• Środa 2018-07-18, 15. tydz. zwykły
    W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: „Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie. Wszystko przekazał Mi Ojciec mój. Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Konkurs fotograficzny dla kl. I-III