Konkurs fotograficzny dla kl. IV-VII

Konkurs fotograficzny kopia kopia

Regulamin konkursu fotograficznego „Czytamy wszędzie” organizowanego przez bibliotekę szkolną:

1. Książki czytamy nie tylko w domu i nie zawsze siedząc przy biurku, czy w fotelu. Jeśli i ty zabierasz książki ze sobą, czytasz w ciekawych miejscach, bądź masz pomysł na niestandardowy sposób czytania, sfotografuj to i weź udział w konkursie organizowanym przez bibliotekę szkolną.

2. W konkursie mogą uczestniczyć uczniowie z klas IV-VII.

3. Fotografie można poddać obróbce, wykorzystując techniki komputerowe.

4. Zdjęcie w rozmiarze do 0,5 MB należy przesłać na adres:

E-mail powinien zawierać imię i nazwisko ucznia oraz klasę.

5. Termin przesyłania prac upływa 20 października.

6. Zdjęcia biorące udział w konkursie zostaną zamieszczone na stronie internetowej Szkoły.

7. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone.

I. Bańcerowska
K. Biskup – Pacholarz

• Środa 2018-07-18, 15. tydz. zwykły
    W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: „Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie. Wszystko przekazał Mi Ojciec mój. Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Konkurs fotograficzny dla kl. IV-VII