Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych - październik 2017

biblioW październiku, na całym świecie (już od 1999 r.) obchodzony jest Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. W tym roku odbywa się pod hasłem:

„Książka nas łączy”

Celem świętowania jest m. in.: promocja biblioteki szkolnej i jej działań, propagowanie zainteresowania książką, rozbudzenie
i kształtowanie kultury czytelniczej, podnoszenie poziomu czytelnictwa, przedstawienie oferty biblioteki, zwrócenie uwagi na ogromną rolę bibliotek w życiu szkoły, w nauce i rozwijaniu zainteresowań czytelniczych.

Zapraszamy do Biblioteki, do wspólnego świętowania – czeka tam na Was wiele atrakcji i niespodzianek.

Nauczyciele-bibliotekarze

• Środa 2018-07-18, 15. tydz. zwykły
    W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: „Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie. Wszystko przekazał Mi Ojciec mój. Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych - październik 2017