Wyniki konkursu na model komórki

Chętni uczniowie z klasy 7 zmierzyli się z nie lada zadaniem - wykonali modele wybranej komórki, głównie zwierzęcej lub roślinnej. Każdy mógł je podziwiać na wystawie w holu szkoły.

Jury w składzie: A. Zielowska, R. Łapuszek, M. Janas i K. Gorycka wybrała następujących zwycięzców:

I miejsce: Patryk Chrzanowski             20171018 095340

i Wojtek Kolasiński kl. 7B

II miejsce:

Gabrysia Bargieł kl. 7B

III miejsce:

Julia Kusia kl. 7A

Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Czwartek 2018-01-18, 2. tydz. zwykły
    Mk 3,7-12
    Jezus oddalił się ze swymi uczniami w stronę jeziora. A szło za Nim wielkie mnóstwo ludu z Galilei. Także z Judei, z Jerozolimy, z Idumei i Zajordania oraz z okolic Tyru i Sydonu szło do Niego mnóstwo wielkie na wieść o Jego wielkich czynach. Toteż polecił swym uczniom, żeby łódka była dla Niego stale w pogotowiu ze względu na tłum, aby się na Niego nie tłoczyli. Wielu bowiem uzdrowił i wskutek tego wszyscy, którzy mieli jakieś choroby, cisnęli się do Niego, aby się Go dotknąć. Nawet duchy nieczyste na Jego widok padały przed Nim i wołały: „Ty jesteś Syn Boży”. Lecz On surowo im zabraniał, żeby Go nie ujawniały.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Wyniki konkursu na model komórki