Wyniki konkursu na model komórki

Chętni uczniowie z klasy 7 zmierzyli się z nie lada zadaniem - wykonali modele wybranej komórki, głównie zwierzęcej lub roślinnej. Każdy mógł je podziwiać na wystawie w holu szkoły.

Jury w składzie: A. Zielowska, R. Łapuszek, M. Janas i K. Gorycka wybrała następujących zwycięzców:

I miejsce: Patryk Chrzanowski             20171018 095340

i Wojtek Kolasiński kl. 7B

II miejsce:

Gabrysia Bargieł kl. 7B

III miejsce:

Julia Kusia kl. 7A

Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Poniedziałek 2017-11-20, Wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, Kapłana
    Łk 18,35-43
    Kiedy Jezus zbliżył się do Jerycha, jakiś niewidomy siedział przy drodze i żebrał. Gdy usłyszał, że tłum przeciąga, dowiadywał się, co się dzieje. Powiedzieli mu, że Jezus z Nazaretu przechodzi. Wtedy zaczął wołać: „Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną!” Ci, co szli na przedzie, nastawali na niego, żeby umilkł. Lecz on jeszcze głośniej wołał: „Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną!” Jezus przystanął i kazał przyprowadzić go do siebie. A gdy się zbliżył, zapytał go: „Co chcesz, abym ci uczynił?” Odpowiedział: „Panie, żebym przejrzał”. Jezus mu odrzekł: „Przejrzyj, twoja wiara cię uzdrowiła”. Natychmiast przejrzał i szedł za Nim, wielbiąc Boga. Także cały lud, który to widział, oddał chwałę Bogu.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Wyniki konkursu na model komórki