Wyniki konkursu na model komórki

Chętni uczniowie z klasy 7 zmierzyli się z nie lada zadaniem - wykonali modele wybranej komórki, głównie zwierzęcej lub roślinnej. Każdy mógł je podziwiać na wystawie w holu szkoły.

Jury w składzie: A. Zielowska, R. Łapuszek, M. Janas i K. Gorycka wybrała następujących zwycięzców:

I miejsce: Patryk Chrzanowski             20171018 095340

i Wojtek Kolasiński kl. 7B

II miejsce:

Gabrysia Bargieł kl. 7B

III miejsce:

Julia Kusia kl. 7A

Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Sobota 2018-10-20, Wspomnienie Św. Jana Kantego, Kapłana
    Łk 12,8-12
    „Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych. Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone. Kiedy was ciągnąć będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co mówić należy”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Wyniki konkursu na model komórki