Wyniki konkursu na model komórki

Chętni uczniowie z klasy 7 zmierzyli się z nie lada zadaniem - wykonali modele wybranej komórki, głównie zwierzęcej lub roślinnej. Każdy mógł je podziwiać na wystawie w holu szkoły.

Jury w składzie: A. Zielowska, R. Łapuszek, M. Janas i K. Gorycka wybrała następujących zwycięzców:

I miejsce: Patryk Chrzanowski             20171018 095340

i Wojtek Kolasiński kl. 7B

II miejsce:

Gabrysia Bargieł kl. 7B

III miejsce:

Julia Kusia kl. 7A

Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Środa 2018-07-18, 15. tydz. zwykły
    W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: „Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie. Wszystko przekazał Mi Ojciec mój. Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Wyniki konkursu na model komórki