Jesienny Bal

jesienny bal30 października świetlica zamieniła się w zaczarowany las.
Zawitała pani jesień, która zaprosiła uczniów klas I, II i III na jesienny bal.
Kolorowe przebrania utrzymane w tematyce jesiennej, konkursy, quizy a także  wesoła, taneczna muzyka –uświetniły zabawę. Na zakończenie jesiennych pląsów wybrana króla i królową-najbardziej pomysłowo przebranych uczestników balu. Najważniejsze jednak, że wszystkim dopisywał świetny humor połączony z dobrą zabawą. Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Poniedziałek 2017-11-20, Wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, Kapłana
    Łk 18,35-43
    Kiedy Jezus zbliżył się do Jerycha, jakiś niewidomy siedział przy drodze i żebrał. Gdy usłyszał, że tłum przeciąga, dowiadywał się, co się dzieje. Powiedzieli mu, że Jezus z Nazaretu przechodzi. Wtedy zaczął wołać: „Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną!” Ci, co szli na przedzie, nastawali na niego, żeby umilkł. Lecz on jeszcze głośniej wołał: „Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną!” Jezus przystanął i kazał przyprowadzić go do siebie. A gdy się zbliżył, zapytał go: „Co chcesz, abym ci uczynił?” Odpowiedział: „Panie, żebym przejrzał”. Jezus mu odrzekł: „Przejrzyj, twoja wiara cię uzdrowiła”. Natychmiast przejrzał i szedł za Nim, wielbiąc Boga. Także cały lud, który to widział, oddał chwałę Bogu.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Jesienny Bal