Jesienny Bal

jesienny bal30 października świetlica zamieniła się w zaczarowany las.
Zawitała pani jesień, która zaprosiła uczniów klas I, II i III na jesienny bal.
Kolorowe przebrania utrzymane w tematyce jesiennej, konkursy, quizy a także  wesoła, taneczna muzyka –uświetniły zabawę. Na zakończenie jesiennych pląsów wybrana króla i królową-najbardziej pomysłowo przebranych uczestników balu. Najważniejsze jednak, że wszystkim dopisywał świetny humor połączony z dobrą zabawą. Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Środa 2018-07-18, 15. tydz. zwykły
    W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: „Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie. Wszystko przekazał Mi Ojciec mój. Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Jesienny Bal