Jesienny Bal

jesienny bal30 października świetlica zamieniła się w zaczarowany las.
Zawitała pani jesień, która zaprosiła uczniów klas I, II i III na jesienny bal.
Kolorowe przebrania utrzymane w tematyce jesiennej, konkursy, quizy a także  wesoła, taneczna muzyka –uświetniły zabawę. Na zakończenie jesiennych pląsów wybrana króla i królową-najbardziej pomysłowo przebranych uczestników balu. Najważniejsze jednak, że wszystkim dopisywał świetny humor połączony z dobrą zabawą. Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Sobota 2018-10-20, Wspomnienie Św. Jana Kantego, Kapłana
    Łk 12,8-12
    „Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych. Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone. Kiedy was ciągnąć będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co mówić należy”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Jesienny Bal