Jesienny Bal

jesienny bal30 października świetlica zamieniła się w zaczarowany las.
Zawitała pani jesień, która zaprosiła uczniów klas I, II i III na jesienny bal.
Kolorowe przebrania utrzymane w tematyce jesiennej, konkursy, quizy a także  wesoła, taneczna muzyka –uświetniły zabawę. Na zakończenie jesiennych pląsów wybrana króla i królową-najbardziej pomysłowo przebranych uczestników balu. Najważniejsze jednak, że wszystkim dopisywał świetny humor połączony z dobrą zabawą. Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Czwartek 2018-01-18, 2. tydz. zwykły
    Mk 3,7-12
    Jezus oddalił się ze swymi uczniami w stronę jeziora. A szło za Nim wielkie mnóstwo ludu z Galilei. Także z Judei, z Jerozolimy, z Idumei i Zajordania oraz z okolic Tyru i Sydonu szło do Niego mnóstwo wielkie na wieść o Jego wielkich czynach. Toteż polecił swym uczniom, żeby łódka była dla Niego stale w pogotowiu ze względu na tłum, aby się na Niego nie tłoczyli. Wielu bowiem uzdrowił i wskutek tego wszyscy, którzy mieli jakieś choroby, cisnęli się do Niego, aby się Go dotknąć. Nawet duchy nieczyste na Jego widok padały przed Nim i wołały: „Ty jesteś Syn Boży”. Lecz On surowo im zabraniał, żeby Go nie ujawniały.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Jesienny Bal