Kolejny sukces muzyczny!

eskadryllaUczestnicy klasy 7B w składzie:

Gabriela Bargieł
Gabriela Nesterak
Magdalena Wiensko
Szymon Broczkowski
Antoni Wołkow

zajęli II miejsceMiędzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznych
zorganizowanym przez Muzeum Lotnictwa.

p1080031

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!

• Poniedziałek 2017-11-20, Wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego, Kapłana
    Łk 18,35-43
    Kiedy Jezus zbliżył się do Jerycha, jakiś niewidomy siedział przy drodze i żebrał. Gdy usłyszał, że tłum przeciąga, dowiadywał się, co się dzieje. Powiedzieli mu, że Jezus z Nazaretu przechodzi. Wtedy zaczął wołać: „Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną!” Ci, co szli na przedzie, nastawali na niego, żeby umilkł. Lecz on jeszcze głośniej wołał: „Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną!” Jezus przystanął i kazał przyprowadzić go do siebie. A gdy się zbliżył, zapytał go: „Co chcesz, abym ci uczynił?” Odpowiedział: „Panie, żebym przejrzał”. Jezus mu odrzekł: „Przejrzyj, twoja wiara cię uzdrowiła”. Natychmiast przejrzał i szedł za Nim, wielbiąc Boga. Także cały lud, który to widział, oddał chwałę Bogu.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Kolejny sukces muzyczny!