Turniej Mikołajkowy

p11508225 grudnia odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Turniej Szachowy. Wzięło w nim udział 11 zawodniczek i zawodników. Turniej rozegrano na dystansie 5 rund. Wygrał z kompletem punktów Jakub Najman z klasy IIa, drugie miejsce zajął Leon Cieszkowski, zaś miejsce trzecie Stanisław Grządziel obaj z klasy IIIa.

10 pierwszych uczestników otrzymało komiksy z serii "Tytus Romek i Atomek", a wszyscy - czekoladowe Mikołaje. Nagrody ufundowane zostały przez Radę Rodziców. Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji turnieju dla Pani Katarzyny Goryckiej oraz Siosty Dyrektor Haliny Koćwin.

• Środa 2018-07-18, 15. tydz. zwykły
    W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: „Wysławiam Cię, Ojcze, Panie nieba i ziemi, że zakryłeś te rzeczy przed mądrymi i roztropnymi, a objawiłeś je prostaczkom. Tak, Ojcze, gdyż takie było Twoje upodobanie. Wszystko przekazał Mi Ojciec mój. Nikt też nie zna Syna, tylko Ojciec, ani Ojca nikt nie zna, tylko Syn i ten, komu Syn zechce objawić”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Turniej Mikołajkowy