„Tajemniczy ogród” w Teatrze Bagatela

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2018 01 17 193250

W czwartek 11 stycznia wybraliśmy się z klasą do Teatru Bagatela na spektakl pt. „Tajemniczy ogród”. Wyjście było wspaniałe, a wyglądało następująco. Zebraliśmy się szybko zaraz po przyrodzie. Droga do teatru trwała ok 35 minut. Najpierw zostawiliśmy kurtki w szatni. Później zajęliśmy miejsca w górnej loży. Na przedstawienie nie trzeba było długo czekać, zdążyliśmy tylko przyjrzeć się dekoracjom. Spektakl trwał około 2 godzin, ale nikomu się nie nudziło. Oglądając często śmiałem się z wypowiedzi bohaterów. Aktorzy dobrze oddawali emocje postaci swoimi gestami oraz piosenkami, gdyż był to musical. Na koniec wróciliśmy do szkoły. Ciekawie było porównać spektakl z książką.

Patryk Śmigla kl. VB

• 2018-05-27, Uroczystość Najświętszej Trójcy
    Jedenastu uczniów udało się do Galilei na górę, tam gdzie Jezus im polecił. A gdy Go ujrzeli, oddali Mu pokłon. Niektórzy jednak wątpili. Wtedy Jezus zbliżył się do nich i przemówił tymi słowami: „Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi. Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności „Tajemniczy ogród” w Teatrze Bagatela