„Tajemniczy ogród” w Teatrze Bagatela

Przechwytywanie w trybie pełnoekranowym 2018 01 17 193250

W czwartek 11 stycznia wybraliśmy się z klasą do Teatru Bagatela na spektakl pt. „Tajemniczy ogród”. Wyjście było wspaniałe, a wyglądało następująco. Zebraliśmy się szybko zaraz po przyrodzie. Droga do teatru trwała ok 35 minut. Najpierw zostawiliśmy kurtki w szatni. Później zajęliśmy miejsca w górnej loży. Na przedstawienie nie trzeba było długo czekać, zdążyliśmy tylko przyjrzeć się dekoracjom. Spektakl trwał około 2 godzin, ale nikomu się nie nudziło. Oglądając często śmiałem się z wypowiedzi bohaterów. Aktorzy dobrze oddawali emocje postaci swoimi gestami oraz piosenkami, gdyż był to musical. Na koniec wróciliśmy do szkoły. Ciekawie było porównać spektakl z książką.

Patryk Śmigla kl. VB

• Sobota 2018-08-18, 19. tydz. zwykły
    Przynoszono do Jezusa dzieci, aby włożył na nie ręce i pomodlił się za nie; a uczniowie szorstko zabraniali im tego. Lecz Jezus rzekł: „Dopuśćcie dzieci i nie przeszkadzajcie im przyjść do Mnie; do takich bowiem należy królestwo niebieskie”. Włożył na nie ręce i poszedł stamtąd.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności „Tajemniczy ogród” w Teatrze Bagatela