BIEG 100- LECIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

20180525 100641Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w BIEGU 100- LECIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI
WOKÓŁ ZALEWU NOWOHUCKIEGO SZKÓŁ MIASTA KRAKOWA.

Zawodnicy godnie reprezentowali naszą szkołę.
Najszybsi byli Weronika Podres, Marysia Drąg, Maks Serafin
i zdobyli koszulkę upamiętniającą to wydarzenie.

Serdecznie gratulujemy !20180525 114325

• Sobota 2018-10-20, Wspomnienie Św. Jana Kantego, Kapłana
    Łk 12,8-12
    „Kto się przyzna do Mnie wobec ludzi, przyzna się i Syn Człowieczy do niego wobec aniołów Bożych; a kto się Mnie wyprze wobec ludzi, tego wyprę się i Ja wobec aniołów Bożych. Każdemu, kto mówi jakieś słowo przeciw Synowi Człowieczemu, będzie przebaczone, lecz temu, kto bluźni przeciw Duchowi Świętemu, nie będzie przebaczone. Kiedy was ciągnąć będą do synagog, urzędów i władz, nie martwcie się, w jaki sposób albo czym macie się bronić lub co mówić, bo Duch Święty nauczy was w tej właśnie godzinie, co mówić należy”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności BIEG 100- LECIA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI