WYRÓŻNIENIE W TURNIEJU „Liczby Niepodległej”

IMG 3183Niedawno zespół z naszej szkoły brał udział w finale Turnieju Matematyczno - Historycznego „Liczby Niepodległej”. Dziś chwalimy się, że najlepsi matematycy i historycy z klas VII naszej szkoły (Karolina Grądziel, Antoni Wołkow, Tomasz Baranek i Oskar Jurowski) zdobyli w nim wyróżnienie. W imieniu zespołu (siódmoklasiści byli na wyjazdach klasowych), dyplom i nagrody odebrały opiekunki naszych uczniów, panie: Maria Łuszczkiewicz i Izabela Błaszczyk.

IMG 3173Gratulujemy!

• Sobota 2018-08-18, 19. tydz. zwykły
    Przynoszono do Jezusa dzieci, aby włożył na nie ręce i pomodlił się za nie; a uczniowie szorstko zabraniali im tego. Lecz Jezus rzekł: „Dopuśćcie dzieci i nie przeszkadzajcie im przyjść do Mnie; do takich bowiem należy królestwo niebieskie”. Włożył na nie ręce i poszedł stamtąd.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności WYRÓŻNIENIE W TURNIEJU „Liczby Niepodległej”