Nowości w bibliotece szkolnej

Nowy rok szkolny ruszył pełną parą. Na korytarzach gwarno i radośnie. Uczniowie nie zapominają także o bibliotece i z wielkim zapałem poszukują lektur na długie jesienne wieczory. A wybór jest bardzo duży gdyż na półkach pojawiły się nowości wydawnicze, kolejne części niektórych serii: między innymi Felix, Net i Nika oraz (nie)Bezpieczne Dorastanie, Nela na wyspie rajskich ptaków, przygody szalonej gosposi Amelii Bedelii czy kilka nowych pozycji Przygód TinTina. Miłośnicy piłki nożnej też znajdą coś dla siebie: Ibra. Chłopak, który odnalazł własną drogę, Szczęsny. Chłopak, który odważył się być bramkarzem oraz przygody Najfutbolniejszych.

Seria Poznaję świat i kropka to ciekawa propozycja dla małych odkrywców. Młodszych czytelników ucieszą także kolejne książeczki z serii Czytam sobie oraz trzy części przygód Detektywa Zagadki.

To nie koniec nowości. W bibliotece znajduje się wiele innych książek, które czekają na odkrycie i dołączenie do grona tych „ulubionych”.

• Środa 2018-12-12, 2. tydz. Adwentu
    Jezus przemówił tymi słowami: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźmijcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem łagodny i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Nowości w bibliotece szkolnej

GRUDZIEŃ 2018