Szkolny Turniej Badmintona

30 października w budynku Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Salezjanek odbył się Szkolny Turniej Badmintona. Rywalizowało 16 zawodników w dwóch kategoriach. Zwycięzcy otrzymali medale, a wszyscy uczestnicy drobne upominki i słodycze ufundowane przez Siostrę Dyrektor.

Pierwsze miejsce w kategorii klas IV-VI zajęła
Dominika Cichy
na drugim stopniu podium uplasował się
Tomek Morawczyński
na podium stanęła również
Emilka Sowizdrzał.

Gratulujemy!

• Środa 2018-12-12, 2. tydz. Adwentu
    Jezus przemówił tymi słowami: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźmijcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem łagodny i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Szkolny Turniej Badmintona

GRUDZIEŃ 2018