Szkolny Turniej Badmintona

30 października w budynku Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Salezjanek odbył się Szkolny Turniej Badmintona. Rywalizowało 16 zawodników w dwóch kategoriach. Zwycięzcy otrzymali medale, a wszyscy uczestnicy drobne upominki i słodycze ufundowane przez Siostrę Dyrektor.

Pierwsze miejsce w kategorii klas IV-VI zajęła
Dominika Cichy
na drugim stopniu podium uplasował się
Tomek Morawczyński
na podium stanęła również
Emilka Sowizdrzał.

Gratulujemy!

• Wtorek 2019-02-19, 6. tydz. zwykły
    Mk 8,14-21
    Uczniowie Jezusa zapomnieli wziąć chlebów i tylko jeden chleb mieli ze sobą w łodzi. Wtedy Jezus im przykazał: „Uważajcie, strzeżcie się kwasu faryzeuszów i kwasu Heroda”. Oni zaczęli rozprawiać między sobą o tym, że nie mają chleba. Jezus zauważył to i rzekł im: „Czemu rozprawiacie o tym, że nie macie chleba? Jeszcze nie pojmujecie i nie rozumiecie, tak otępiały macie umysł? Macie oczy, a nie widzicie: macie uszy, a nie słyszycie? Nie pamiętacie, ile zebraliście koszów pełnych ułomków, kiedy połamałem pięć chlebów dla pięciu tysięcy?” Odpowiedzieli Mu: „Dwanaście”. „A kiedy połamałem siedem chlebów dla czterech tysięcy, ile zebraliście koszów pełnych ułomków?” Odpowiedzieli: „Siedem”. I rzekł im: „Jeszcze nie rozumiecie?”

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Szkolny Turniej Badmintona