Strona główna

Międzypowiatowa Szkolna Liga Strzelecka

Pierwsza runda Ligi Strzeleckiej już za nami. W zawodach wzięło udział 33 strzelców. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Michał Mroszczyk, Jakub Gębka i Tomasz Morawczyński. Zawodnicy strzelali z karabinka pneumatycznego w postawie siedzącej. Mieli 5 strzałów próbnych i 10 ocenianych. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy 11 miejsce. Teraz przygotowujemy się do rundy drugiej, najtrudniejszej w tej konkurencji. Będziemy strzelać
z pistoletu z postawy stojącej. Gratulujemy naszym zawodnikom debiutu oraz zapraszamy do galerii i na strzelnicę.

Przypominamy, że zajęcia strzeleckie odbywają się w każdy poniedziałek od godziny 16:00 do 17:00.

Zapraszamy do galerii

Ewangelia na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Środa 2018-12-12, 2. tydz. Adwentu
    Mt 11,28-30
    Jezus przemówił tymi słowami: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźmijcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem łagodny i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie”.

Przydatne linki

Rodzinny Kraków - Portal dla rodziców i dzieci z Krakowa i okolic
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna - informacje o sprawdzianie po klasie szóstej, archiwum sprawdzianów z poprzednich lat
www.matzoo.pl - Ćwicz i ucz się matematyki! Strona dla uczniów szkół podstawowych
Dzieci i młodzież w Internecie - materiały edukacyjne o bezpieczeństwie w sieci
http://pisupisu.pl/ - naukę pisania na klawiaturze, słowne zabawy, bajki i ćwiczenia z ortografii

Wyszukaj

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Międzypowiatowa Szkolna Liga Strzelecka

 

 

GRUDZIEŃ 2018