Strona główna

Międzypowiatowa Szkolna Liga Strzelecka

Pierwsza runda Ligi Strzeleckiej już za nami. W zawodach wzięło udział 33 strzelców. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Michał Mroszczyk, Jakub Gębka i Tomasz Morawczyński. Zawodnicy strzelali z karabinka pneumatycznego w postawie siedzącej. Mieli 5 strzałów próbnych i 10 ocenianych. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy 11 miejsce. Teraz przygotowujemy się do rundy drugiej, najtrudniejszej w tej konkurencji. Będziemy strzelać
z pistoletu z postawy stojącej. Gratulujemy naszym zawodnikom debiutu oraz zapraszamy do galerii i na strzelnicę.

Przypominamy, że zajęcia strzeleckie odbywają się w każdy poniedziałek od godziny 16:00 do 17:00.

Zapraszamy do galerii

Ewangelia na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Wtorek 2019-02-19, 6. tydz. zwykły
    Mk 8,14-21
    Uczniowie Jezusa zapomnieli wziąć chlebów i tylko jeden chleb mieli ze sobą w łodzi. Wtedy Jezus im przykazał: „Uważajcie, strzeżcie się kwasu faryzeuszów i kwasu Heroda”. Oni zaczęli rozprawiać między sobą o tym, że nie mają chleba. Jezus zauważył to i rzekł im: „Czemu rozprawiacie o tym, że nie macie chleba? Jeszcze nie pojmujecie i nie rozumiecie, tak otępiały macie umysł? Macie oczy, a nie widzicie: macie uszy, a nie słyszycie? Nie pamiętacie, ile zebraliście koszów pełnych ułomków, kiedy połamałem pięć chlebów dla pięciu tysięcy?” Odpowiedzieli Mu: „Dwanaście”. „A kiedy połamałem siedem chlebów dla czterech tysięcy, ile zebraliście koszów pełnych ułomków?” Odpowiedzieli: „Siedem”. I rzekł im: „Jeszcze nie rozumiecie?”

Przydatne linki

Rodzinny Kraków - Portal dla rodziców i dzieci z Krakowa i okolic
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna - informacje o sprawdzianie po klasie szóstej, archiwum sprawdzianów z poprzednich lat
www.matzoo.pl - Ćwicz i ucz się matematyki! Strona dla uczniów szkół podstawowych
Dzieci i młodzież w Internecie - materiały edukacyjne o bezpieczeństwie w sieci
http://pisupisu.pl/ - naukę pisania na klawiaturze, słowne zabawy, bajki i ćwiczenia z ortografii

Wyszukaj

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Międzypowiatowa Szkolna Liga Strzelecka