Halowy turniej piłki nożnej

W dniu 1.12 na sali gimnastycznej w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja halowego turnieju piłki nożnej.
Chłopcy z klas 4-6 w sobotę od 9.30 rywalizowali w małych 4-5 osobowych samodzielnie zorganizowanych drużynach. Duże zaangażowanie oraz wysokie umiejętności indywidualne zawodników sprawiły, że turniej stał na wysokim poziomie.

Każda drużyna rozegrała cztery 10-minutowe mecze, a ostateczna klasyfikacja na podium wyglądała następująco:

1 miejsce: "Gang Słodziaków" w składzie:
Nosal Miłosz, Nosal Adam, Wójcik Kacper, Szaraniec Franciszek i Permus Oskar

2 miejsce: "AC Pajace" w składzie:
Sułek Kuba, Dudek Krzysztof, Dudek Maciej, Woźnica Sebastian

3 miejsce: "FC Niepokonani" w składzie:
Nawrot Mateusz, Rybiski Mateusz, Smigla Kacper, Grządziel Stanisław.

Serdecznie dziękuję uczestnikom i zapraszam wszystkich chętnych na styczniową edycję turnieju.

Tomasz Kaleta

• Środa 2018-12-12, 2. tydz. Adwentu
    Jezus przemówił tymi słowami: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźmijcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem łagodny i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Halowy turniej piłki nożnej

GRUDZIEŃ 2018