Halowy turniej piłki nożnej

W dniu 1.12 na sali gimnastycznej w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja halowego turnieju piłki nożnej.
Chłopcy z klas 4-6 w sobotę od 9.30 rywalizowali w małych 4-5 osobowych samodzielnie zorganizowanych drużynach. Duże zaangażowanie oraz wysokie umiejętności indywidualne zawodników sprawiły, że turniej stał na wysokim poziomie.

Każda drużyna rozegrała cztery 10-minutowe mecze, a ostateczna klasyfikacja na podium wyglądała następująco:

1 miejsce: "Gang Słodziaków" w składzie:
Nosal Miłosz, Nosal Adam, Wójcik Kacper, Szaraniec Franciszek i Permus Oskar

2 miejsce: "AC Pajace" w składzie:
Sułek Kuba, Dudek Krzysztof, Dudek Maciej, Woźnica Sebastian

3 miejsce: "FC Niepokonani" w składzie:
Nawrot Mateusz, Rybiski Mateusz, Smigla Kacper, Grządziel Stanisław.

Serdecznie dziękuję uczestnikom i zapraszam wszystkich chętnych na styczniową edycję turnieju.

Tomasz Kaleta

• Środa 2019-05-22, 5. tydz.wielkanocny
    J 15,1-8
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Ja jestem prawdziwym krzewem winnym, a Ojciec mój jest tym, który uprawia. Każdą latorośl, która we Mnie nie przynosi owocu, odcina, a każdą, która przynosi owoc, oczyszcza, aby przynosiła owoc obfitszy. Wy już jesteście czyści dzięki słowu, które wypowiedziałem do was. Trwajcie we Mnie, a Ja w was trwać będę. Podobnie jak latorośl nie może przynosić owocu sama z siebie, o ile nie trwa w winnym krzewie, tak samo i wy, jeżeli we Mnie trwać nie będziecie. Ja jestem krzewem winnym, wy - latoroślami. Kto trwa we Mnie, a Ja w nim, ten przynosi owoc obfity, ponieważ beze Mnie nic nie możecie uczynić. Ten, kto we Mnie nie trwa, zostanie wyrzucony, jak winna latorośl i uschnie. I zbiera się ją i wrzuca do ognia i płonie. Jeżeli we Mnie trwać będziecie, a słowa moje w was, poproście, o cokolwiek chcecie, a to wam się spełni. Ojciec mój przez to dozna chwały, że owoc obfity przyniesiecie i staniecie się moimi uczniami”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Halowy turniej piłki nożnej