Halowy turniej piłki nożnej

W dniu 1.12 na sali gimnastycznej w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja halowego turnieju piłki nożnej.
Chłopcy z klas 4-6 w sobotę od 9.30 rywalizowali w małych 4-5 osobowych samodzielnie zorganizowanych drużynach. Duże zaangażowanie oraz wysokie umiejętności indywidualne zawodników sprawiły, że turniej stał na wysokim poziomie.

Każda drużyna rozegrała cztery 10-minutowe mecze, a ostateczna klasyfikacja na podium wyglądała następująco:

1 miejsce: "Gang Słodziaków" w składzie:
Nosal Miłosz, Nosal Adam, Wójcik Kacper, Szaraniec Franciszek i Permus Oskar

2 miejsce: "AC Pajace" w składzie:
Sułek Kuba, Dudek Krzysztof, Dudek Maciej, Woźnica Sebastian

3 miejsce: "FC Niepokonani" w składzie:
Nawrot Mateusz, Rybiski Mateusz, Smigla Kacper, Grządziel Stanisław.

Serdecznie dziękuję uczestnikom i zapraszam wszystkich chętnych na styczniową edycję turnieju.

Tomasz Kaleta

• Wtorek 2019-02-19, 6. tydz. zwykły
    Mk 8,14-21
    Uczniowie Jezusa zapomnieli wziąć chlebów i tylko jeden chleb mieli ze sobą w łodzi. Wtedy Jezus im przykazał: „Uważajcie, strzeżcie się kwasu faryzeuszów i kwasu Heroda”. Oni zaczęli rozprawiać między sobą o tym, że nie mają chleba. Jezus zauważył to i rzekł im: „Czemu rozprawiacie o tym, że nie macie chleba? Jeszcze nie pojmujecie i nie rozumiecie, tak otępiały macie umysł? Macie oczy, a nie widzicie: macie uszy, a nie słyszycie? Nie pamiętacie, ile zebraliście koszów pełnych ułomków, kiedy połamałem pięć chlebów dla pięciu tysięcy?” Odpowiedzieli Mu: „Dwanaście”. „A kiedy połamałem siedem chlebów dla czterech tysięcy, ile zebraliście koszów pełnych ułomków?” Odpowiedzieli: „Siedem”. I rzekł im: „Jeszcze nie rozumiecie?”

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Halowy turniej piłki nożnej