Szlachetna Paczka

„….To dzięki Waszej niesamowitej mobilizacji, Waszym wielkim sercom i Waszej sile przykładu i przekonywania WSZYSTKIE PACZKOWE RODZINY OTRZYMAJĄ W TYM ROKU MĄDRĄ POMOC. Jesteście wspaniałymi, pięknymi ludźmi. I macie moc zmieniania historii. Na dobre.…” to tekst, którzy organizatorzy „Szlachetnej Paczki” skierowali do zaangażowanych w jej organizację. Z ogromną radością chciałabym podsumować nasz udział w tej edycji:

Kwota zebrana to 4272 zł
oraz sprzęt AGD, kosmetyki, odzież.
Miałyśmy również okazję wraz z wolontariuszką - opiekunką rodziny osobiście przekazać naszą „salezjańską paczkę”. Pani Klaudia za naszym pośrednictwem przekazuje Państwu słowa podziękowania za ten dar serca.

Teresa Adamczyk i p. Ewa Winiarska

• Poniedziałek 2019-01-21, Wspomnienie Św. Agnieszki, Dziewicy i Męczennicy
    Mk 2,18-22
    Uczniowie Jana i faryzeusze mieli właśnie post. Przyszli więc do Jezusa i pytali: „Dlaczego uczniowie Jana i uczniowie faryzeuszów poszczą, a Twoi uczniowie nie poszczą?” Jezus im odpowiedział: „Czy goście weselni mogą pościć, dopóki pan młody jest z nimi? Nie mogą pościć, jak długo pana młodego mają u siebie. Lecz przyjdzie czas, kiedy zabiorą im pana młodego, a wtedy, w ów dzień, będą pościć. Nikt nie przyszywa łaty z surowego sukna do starego ubrania. W przeciwnym razie nowa łata obrywa jeszcze część ze starego ubrania i robi się gorsze przedarcie. Nikt też młodego wina nie wlewa do starych bukłaków. W przeciwnym razie wino rozerwie bukłaki; i wino przepadnie, i bukłaki. Lecz młode wino należy lać do nowych bukłaków”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Szlachetna Paczka