Święto Szkoły i Patronki Laury Vicuňy

1 lutego, czyli w najbliższy piątek odbędzie się Święto Szkoły i Patronki. Zaś samo wspomnienie naszej patronki bł. Laury Vicuňy przypada 22 stycznia - w tym roku podczas ferii.

Plan dnia - 1 lutego 2019 r.

W tym świątecznym dniu odbywać się będą tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Uczniowie przychodzą w strojach galowych.

Klasy 1-3  zajęcia z wychowawcą od godziny 8.00.
Klasy 4 -8 spotykają się z wychowawcami pod szkołą o godzinie 8.40.
Wyjście do kościoła około 8.45.
9.00 - Msza św. w kościele parafialnym pw. św. Brata Alberta około
10.20 - uroczysta gala w sali gimnastycznej naszej szkoły, przedstawienie teatru Boska Trupa.
około 11.30 - zajęcia w klasach z wychowawcami do godziny 12.30.
Klasy 7 i 8 po spotkaniu w sali gimnastycznej wracają na lekcje do budynku LO na os. Jagiellońskim.

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Dziadków do udziału w uroczystej Mszy Świętej o godzinie 9.00.

W tym dniu zajęcia kończą się o godzinie 12.30. Odwołane są również wszelkie koła i zajęcia dodatkowe.

• Czwartek 2019-07-18, 15. tydz. zwykły
    W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem łagodny i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Święto Szkoły i Patronki Laury Vicuňy