Zebrania z rodzicami odbędą się we wtorek 12.11.2019 r.

KLASY I SP - zgodnie z informacjami przekazanymi przez wychowawców
KLASY II - III - godz. 17.00 (budynek SP)
KLASY IV - VI - godz. 18.15 (budynek SP)
KLASY VII b i c - VIII - godz. 17.00 (budynek LO)
KLASA VIIa - zgodnie z informacją przekazaną przez wychowawcę

Z okazji XIV Tygodnia Języka Polskiego zapraszamy rodziców do udziału w dyktandzie - rozpoczęcie o godz. 19.00 - w budynku na Kościuszkowskim- są jeszcze wolne miejsca!

• Wtorek 2019-11-19, 33. tydz. zwykły
    Łk 19,1-10
    Jezus wszedł do Jerycha i przechodził przez miasto. A był tam pewien człowiek, imieniem Zacheusz, zwierzchnik celników i bardzo bogaty. Chciał on koniecznie zobaczyć Jezusa, kto to jest, ale nie mógł z powodu tłumu, gdyż był niskiego wzrostu. Pobiegł więc naprzód i wspiął się na sykomorę, aby móc Go ujrzeć, tamtędy bowiem miał przechodzić. Gdy Jezus przyszedł na to miejsce, spojrzał w górę i rzekł do niego: „Zacheuszu, zejdź prędko, albowiem dziś muszę się zatrzymać w twoim domu”. Zeszedł więc z pośpiechem i przyjął Go rozradowany. A wszyscy widząc to, szemrali: „Do grzesznika poszedł w gościnę”.
    Lecz Zacheusz stanął i rzekł do Pana: „Panie, oto połowę mego majątku daję ubogim, a jeśli kogo w czym skrzywdziłem, zwracam poczwórnie”. Na to Jezus rzekł do niego: „Dziś zbawienie stało się udziałem tego domu, gdyż i on jest synem Abrahama. Albowiem Syn Człowieczy przyszedł szukać i zbawić to, co zginęło”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zebrania z rodzicami