Zebrania z rodzicami odbędą się we wtorek 26.03.2019 r.

KLASY I-III - godz. 17.00 (budynek SP)
KLASY IV-VI - godz. 18.15 (budynek SP)
KLASY VII-VIII - godz. 17.00 (budynek LO)
Spotkania rozpoczynają się w salach lekcyjnych.

• Poniedziałek 2019-06-17, Wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego, Zakonnika
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Słyszeliście, że powiedziano: «Oko za oko i ząb za ząb». A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi. Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz. Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące. Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zebrania z rodzicami