OGÓLNOPOLSKI KONKURS: BIBLIA I PRZYPOWIEŚCI BIBLIJNE

W naszej szkole w dniu 29 listopada 2018 roku odbył się Ogólnopolski Konkurs Biblijny: Biblia i Przypowieści biblijne, przeprowadzony przez s. Joannę Warsiewicz - nauczyciela religii. Wzięły w nim udział dzieci z klas trzecich.
Organizator konkursu przesłał wyniki pod koniec stycznia 2019 roku. Laureatem konkursu został
Filip Stępniak
z klasy III A, zdobywając 5 miejsce na 410 uczestników i 230 punków i nagrodę książkową.
Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy uznania za udział w konkursie:
Jakub Najman - kl. III B
Kornelia Paszko - kl. III A
Zuzanna Sowińska - III B
Zuzanna Bator - III B
Michał Truchan - kl. III A
Gratulujemy!

• Czwartek 2019-07-18, 15. tydz. zwykły
    W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem łagodny i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności OGÓLNOPOLSKI KONKURS: BIBLIA I PRZYPOWIEŚCI BIBLIJNE