SZKOLNY TURNIEJ "DWA OGNIE"

W ramach rozgrywek międzyklasowych

zapraszamy uczniów klas IV - VI do wzięcia udziału
w turnieju gry "DWA OGNIE".

Zawody odbędą się 13.02.2019 r. (środa) o godzinie 15:30 w sali gimnastycznej.

Zgłoszenia drużyn 10-osobowych (6 osób + 2 rezerwowych + 2 matki) wypisane na kartkach z nazwą drużyny zostawiamy u nauczycieli wychowania fizycznego do dnia 12.02.2019 r.

Uwaga:

W skład drużyny mogą wchodzić zarówno chłopcy jak i dziewczynki.

Organizatorzy:
                                                                            p. Agnieszka Lech
                                                                            p. Monika Topór

• Czwartek 2019-07-18, 15. tydz. zwykły
    W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem łagodny i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności SZKOLNY TURNIEJ "DWA OGNIE"