SZKOLNY TURNIEJ "DWA OGNIE"

W ramach rozgrywek międzyklasowych

zapraszamy uczniów klas IV - VI do wzięcia udziału
w turnieju gry "DWA OGNIE".

Zawody odbędą się 13.02.2019 r. (środa) o godzinie 15:30 w sali gimnastycznej.

Zgłoszenia drużyn 10-osobowych (6 osób + 2 rezerwowych + 2 matki) wypisane na kartkach z nazwą drużyny zostawiamy u nauczycieli wychowania fizycznego do dnia 12.02.2019 r.

Uwaga:

W skład drużyny mogą wchodzić zarówno chłopcy jak i dziewczynki.

Organizatorzy:
                                                                            p. Agnieszka Lech
                                                                            p. Monika Topór

• Wtorek 2019-02-19, 6. tydz. zwykły
    Mk 8,14-21
    Uczniowie Jezusa zapomnieli wziąć chlebów i tylko jeden chleb mieli ze sobą w łodzi. Wtedy Jezus im przykazał: „Uważajcie, strzeżcie się kwasu faryzeuszów i kwasu Heroda”. Oni zaczęli rozprawiać między sobą o tym, że nie mają chleba. Jezus zauważył to i rzekł im: „Czemu rozprawiacie o tym, że nie macie chleba? Jeszcze nie pojmujecie i nie rozumiecie, tak otępiały macie umysł? Macie oczy, a nie widzicie: macie uszy, a nie słyszycie? Nie pamiętacie, ile zebraliście koszów pełnych ułomków, kiedy połamałem pięć chlebów dla pięciu tysięcy?” Odpowiedzieli Mu: „Dwanaście”. „A kiedy połamałem siedem chlebów dla czterech tysięcy, ile zebraliście koszów pełnych ułomków?” Odpowiedzieli: „Siedem”. I rzekł im: „Jeszcze nie rozumiecie?”

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności SZKOLNY TURNIEJ "DWA OGNIE"