SUKCES W KONKURSIE RECYTATORSKIM!

W etapie rejonowym XVI Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego czworo naszych uczniów odniosło sukces!
W kategorii klas I - III drugie miejsce zajął Bartłomiej Nosal z klasy 2 b.
wyróżnienie otrzymała Klementyna Kopacz z klasy 2 a

W kategorii klas IV - VI pierwsze miejsce zajął Bartłomiej Hołuj z klasy 5 a

W kategorii klas VII - VIII drugie miejsce zajęła Gabriela Nesterak z klasy 8 b

W poniedziałek 25 lutego laureaci wezmą udział w finale w Krakowskim Forum Kultury. Trzymamy za nich kciuki! I już teraz gratulujemy sukcesu!

• Czwartek 2019-07-18, 15. tydz. zwykły
    W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem łagodny i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności SUKCES W KONKURSIE RECYTATORSKIM!