Rekolekcje wielkopostne

W tym roku podczas rekolekcji w szkole rozważaliśmy wspólnie i w klasach tematy związane z MIŁOŚCIĄ. Mówiliśmy o miłości do bliźniego, a także MIŁOSIERDZIU BOŻYM, które jest bezgraniczne względem człowieka. Na koniec wszystkie klasy przygotowały plakaty, na których znalazły się refleksje na temat tego, co rekolekcje nam dały.

Zapraszamy do galerii

• Poniedziałek 2019-06-17, Wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego, Zakonnika
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Słyszeliście, że powiedziano: «Oko za oko i ząb za ząb». A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi. Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz. Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące. Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Rekolekcje wielkopostne