Strona główna

Wyjątkowy Gość w naszej szkole

          W poniedziałek 1 kwietnia gościliśmy w szkole Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Damiana Muskusa, który wizytował naszą parafię i wszystkie szkoły znajdujące się na jej terenie. Towarzyszył mu Ksiądz Proboszcz Paweł Kubani. Przywitaliśmy Go radosnym śpiewem. Pierwszoklasiści wręczyli Księdzu Biskupowi laurkę, a Emilka z klasy 6 Jego portret, który sama wykonała. Wiedząc, że Ksiądz Biskup nie ma czasu na zwiedzanie naszej szkoły i dłuższy pobyt z nami, przygotowaliśmy dla Niego specjalną prezentację zdjęć z różnych wydarzeń, uroczystości i codziennego życia naszej szkoły, by mógł lepiej nas poznać. Na koniec Ksiądz Biskup przemówił, odpowiedział na kilka pytań skierowanych do Niego i udzielił nam błogosławieństwa. 
 
Zapraszamy do galerii

Ewangelia na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Wtorek 2019-10-22, WSPOMNIENIE ŚW. JANA PAWŁA II, PAPIEŻA
    Łk 12,35-38
    Jezus powiedział do swoich uczniów: «Niech będą przepasane biodra wasze i zapalone pochodnie. A wy podobni do ludzi oczekujących powrotu swego pana z uczty weselnej, aby mu zaraz otworzyć, gdy nadejdzie i zakołacze. Szczęśliwi owi słudzy, których pan zastanie czuwających, gdy nadejdzie. Zaprawdę powiadam wam: Przepasze się i każe im zasiąść do stołu, a obchodząc będzie im usługiwał. Czy o drugiej, czy o trzeciej straży przyjdzie, szczęśliwi oni, gdy ich tak zastanie».

Przydatne linki

Rodzinny Kraków - Portal dla rodziców i dzieci z Krakowa i okolic
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna - informacje o sprawdzianie po klasie szóstej, archiwum sprawdzianów z poprzednich lat
www.matzoo.pl - Ćwicz i ucz się matematyki! Strona dla uczniów szkół podstawowych
Dzieci i młodzież w Internecie - materiały edukacyjne o bezpieczeństwie w sieci
http://pisupisu.pl/ - naukę pisania na klawiaturze, słowne zabawy, bajki i ćwiczenia z ortografii

Wyszukaj

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Wyjątkowy Gość w naszej szkole