Światowy Dzień Książki i spotkanie z pisarzem

24.04 uczniowie klas 1b uczestniczyli w spotkaniu autorskim z pisarzem Waldemarem Cichoniem, który jest autorem książek o niesfornym kocie Cukierku.

Dzieci z zapartym tchem słuchały opowieści o Cukierku i jego przygodach, a także fragmentów literackiej twórczości, które pisarz osobiście czytał. To wydarzenie było niezapomnianym przeżyciem dla młodych czytelników. W trakcie spotkania można było porozmawiać z gościem, zakupić jego książki i otrzymać autograf.

• Czwartek 2019-07-18, 15. tydz. zwykły
    W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem łagodny i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Światowy Dzień Książki i spotkanie z pisarzem