Misterium Rzymskie w Batowicach

Boska Trupa wystąpiła w Domu Pomocy Społecznej w Batowicach  i  zaprezentowała misterium osobom chorym. Jest to już kilkuletnia tradycja naszego zespołu. Jak zwykle zostaliśmy bardzo miło przyjęci. Dziękujemy i pozdrawiamy naszych widzów.

• Czwartek 2019-07-18, 15. tydz. zwykły
    W owym czasie Jezus przemówił tymi słowami: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię. Weźcie moje jarzmo na siebie i uczcie się ode Mnie, bo jestem łagodny i pokorny sercem, a znajdziecie ukojenie dla dusz waszych. Albowiem jarzmo moje jest słodkie, a moje brzemię lekkie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Misterium Rzymskie w Batowicach