4 czerwca  (wtorek) - zebrania z Rodzicami

Porządek zebrania na os. Kościuszkowskim 7:

klasy I - VI
17.00  - spotkanie w sali gimnastycznej Rodziców z klas I - VI
Profilaktyka uzależnień behawioralnych (m.in. uzależnienie od telefonu, gier komputerowych) - wykład przedstawiciela Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie

ok. 18.00 - zebrania w salach z wychowawcami

Porządek zebrania na os. Jagiellońskim 17:

klasy VII - VIII
17.00 - zebrania w salach z wychowawcami

• 2019-08-18, 20. Niedziela zwykła
    Łk 12,49-53
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Przyszedłem rzucić ogień na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął! Chrzest mam przyjąć i jakiej doznaję udręki, aż się to stanie. Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz rozłam. Odtąd bowiem pięcioro będzie rozdwojonych w jednym domu: troje stanie przeciw dwojgu, a dwoje przeciw trojgu; ojciec przeciw synowi, a syn przeciw ojcu; matka przeciw córce, a córka przeciw matce; teściowa przeciw synowej, a synowa przeciw teściowej”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zebrania z rodzicami