4 czerwca  (wtorek) - zebrania z Rodzicami

Porządek zebrania na os. Kościuszkowskim 7:

klasy I - VI
17.00  - spotkanie w sali gimnastycznej Rodziców z klas I - VI
Profilaktyka uzależnień behawioralnych (m.in. uzależnienie od telefonu, gier komputerowych) - wykład przedstawiciela Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie

ok. 18.00 - zebrania w salach z wychowawcami

Porządek zebrania na os. Jagiellońskim 17:

klasy VII - VIII
17.00 - zebrania w salach z wychowawcami

• Piątek 2019-12-06, 1. tydz. Adwentu
    Gdy Jezus przechodził, szli za Nim dwaj niewidomi, którzy głośno wołali: „Ulituj się nad nami, Synu Dawida”. Gdy wszedł do domu, niewidomi przystąpili do Niego, a Jezus ich zapytał: „Wierzycie, że mogę to uczynić”? Oni odpowiedzieli Mu: „Tak, Panie”.
    Wtedy dotknął ich oczu, mówiąc: „Według wiary waszej niech się wam stanie”. I otworzyły się ich oczy, a Jezus surowo im przykazał: „Uważajcie, niech się nikt o tym nie dowie”. Oni jednak, skoro tylko wyszli, roznieśli wieść o Nim po całej tamtejszej okolicy.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zebrania z rodzicami

09-13.12.2019