Strona g艂贸wna

Wszystkim Mamom sk艂adamy najpi臋kniejsze 偶yczenia! 馃槏

Myde艂ka wykonane przez dzieci z klas 4-6 z okazji Dnia Matki. 馃榿

Ewangelia na dzi艣

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzie艅.
  • Pi膮tek 2019-12-06, 1. tydz. Adwentu
    Gdy Jezus przechodzi艂, szli za Nim dwaj niewidomi, którzy g艂o艣no wo艂ali: „Ulituj si臋 nad nami, Synu Dawida”. Gdy wszed艂 do domu, niewidomi przyst膮pili do Niego, a Jezus ich zapyta艂: „Wierzycie, 偶e mog臋 to uczyni膰”? Oni odpowiedzieli Mu: „Tak, Panie”.
    Wtedy dotkn膮艂 ich oczu, mówi膮c: „Wed艂ug wiary waszej niech si臋 wam stanie”. I otworzy艂y si臋 ich oczy, a Jezus surowo im przykaza艂: „Uwa偶ajcie, niech si臋 nikt o tym nie dowie”. Oni jednak, skoro tylko wyszli, roznie艣li wie艣膰 o Nim po ca艂ej tamtejszej okolicy.

Rodzinny Krak贸w - Portal dla rodzic贸w i dzieci z Krakowa i okolic
Okr臋gowa Komisja Egzaminacyjna - informacje o sprawdzianie po klasie sz贸stej, archiwum sprawdzian贸w z poprzednich lat
www.matzoo.pl - 膯wicz i ucz si臋 matematyki! Strona dla uczni贸w szk贸艂 podstawowych
Dzieci i m艂odzie偶 w Internecie - materia艂y edukacyjne o bezpiecze艅stwie w sieci