Strona g艂贸wna

Wszystkim Mamom sk艂adamy najpi臋kniejsze 偶yczenia! 馃槏

Myde艂ka wykonane przez dzieci z klas 4-6 z okazji Dnia Matki. 馃榿

Ewangelia na dzi艣

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzie艅.
  • 2019-08-18, 20. Niedziela zwyk艂a
    艁k 12,49-53
    Jezus powiedzia艂 do swoich uczniów: „Przyszed艂em rzuci膰 ogie艅 na ziemi臋 i jak偶e bardzo pragn臋, 偶eby on ju偶 zap艂on膮艂! Chrzest mam przyj膮膰 i jakiej doznaj臋 udr臋ki, a偶 si臋 to stanie. Czy my艣licie, 偶e przyszed艂em da膰 ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz roz艂am. Odt膮d bowiem pi臋cioro b臋dzie rozdwojonych w jednym domu: troje stanie przeciw dwojgu, a dwoje przeciw trojgu; ojciec przeciw synowi, a syn przeciw ojcu; matka przeciw córce, a córka przeciw matce; te艣ciowa przeciw synowej, a synowa przeciw te艣ciowej”.

Rodzinny Krak贸w - Portal dla rodzic贸w i dzieci z Krakowa i okolic
Okr臋gowa Komisja Egzaminacyjna - informacje o sprawdzianie po klasie sz贸stej, archiwum sprawdzian贸w z poprzednich lat
www.matzoo.pl - 膯wicz i ucz si臋 matematyki! Strona dla uczni贸w szk贸艂 podstawowych
Dzieci i m艂odzie偶 w Internecie - materia艂y edukacyjne o bezpiecze艅stwie w sieci