Strona g艂贸wna

Wszystkim Mamom sk艂adamy najpi臋kniejsze 偶yczenia! 馃槏

Myde艂ka wykonane przez dzieci z klas 4-6 z okazji Dnia Matki. 馃榿

Ewangelia na dzi艣

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzie艅.
  • Poniedzia艂ek 2019-06-17, Wspomnienie 艢w. Alberta Chmielowskiego, Zakonnika
    Jezus powiedzia艂 do swoich uczniów: „S艂yszeli艣cie, 偶e powiedziano: «Oko za oko i z膮b za z膮b». A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu z艂emu. Lecz je艣li ci臋 kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi. Temu, kto chce prawowa膰 si臋 z tob膮 i wzi膮膰 twoj膮 szat臋, odst膮p i p艂aszcz. Zmusza ci臋 kto, 偶eby i艣膰 z nim tysi膮c kroków, id藕 dwa tysi膮ce. Daj temu, kto ci臋 prosi, i nie odwracaj si臋 od tego, kto chce po偶yczy膰 od ciebie”.

Rodzinny Krak贸w - Portal dla rodzic贸w i dzieci z Krakowa i okolic
Okr臋gowa Komisja Egzaminacyjna - informacje o sprawdzianie po klasie sz贸stej, archiwum sprawdzian贸w z poprzednich lat
www.matzoo.pl - 膯wicz i ucz si臋 matematyki! Strona dla uczni贸w szk贸艂 podstawowych
Dzieci i m艂odzie偶 w Internecie - materia艂y edukacyjne o bezpiecze艅stwie w sieci