Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Najpierw w szkole pojawili się starsi uczniowie, zaś po Mszy św. klasy młodsze i tu w sposób specjalny przywitaliśmy naszych nowych uczniów, czyli pierwszoklasistów.

W tym roku program artystyczny przygotowali wraz z wychowawcami uczniowie klas piątych. Na scenie pojawiło się studio telewizyjne oraz klasa szkolna, w której zaprezentowano atlas uczniów. Siostra dyrektor Magdalena Szlachcic wyraziła nadzieję, że wszyscy obecni w sali gimnastycznej to Pracusie Szlachetni.

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom szczęśliwego nowego roku szkolnego, w szczególności zaś klasom ósmym, które w kwietniu przystąpią do egzaminów kończących szkołę podstawową.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020