Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Warsztaty w Artetece

Arteteka4 kwietnia klasa IV B wybrała się do Artoteki działającej przy Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. Uczniowie zwiedzili Artetekę oraz uczestniczyli w warsztatach pt. "Nie tylko Minecraft - warsztaty z gier tradycyjnych" Zajęcia te wskazują alternatywę dla popularnych gier elektronicznych oraz uczą dzieci wsółdziałania w kontaktach międzyludzkich. Po warsztatach  IV B udała się do kawiarni "Czarodziej" na coś słodkiego :)

Zapraszamy do galerii zdjeć.

• Wtorek 2017-05-23, 6. tydz. wielkanocny
    J 16,5-11
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Teraz idę do Tego, który Mnie posłał, a nikt z was nie pyta Mnie: «Dokąd idziesz?» Ale ponieważ to wam powiedziałem, smutek napełnił wam serce. Jednakże mówię wam prawdę: Pożyteczne jest dla was moje odejście. Bo jeżeli nie odejdę, Pocieszyciel nie przyjdzie do was. A jeżeli odejdę, poślę Go do was. On zaś gdy przyjdzie, przekona świat o grzechu, o sprawiedliwości i o sądzie. O grzechu, bo nie wierzą we Mnie; o sprawiedliwości zaś, bo idę do Ojca i już Mnie nie ujrzycie; wreszcie o sądzie, bo władca tego świata został osądzony”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Warsztaty w Artetece