Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Warsztaty w Artetece

Arteteka4 kwietnia klasa IV B wybrała się do Artoteki działającej przy Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. Uczniowie zwiedzili Artetekę oraz uczestniczyli w warsztatach pt. "Nie tylko Minecraft - warsztaty z gier tradycyjnych" Zajęcia te wskazują alternatywę dla popularnych gier elektronicznych oraz uczą dzieci wsółdziałania w kontaktach międzyludzkich. Po warsztatach  IV B udała się do kawiarni "Czarodziej" na coś słodkiego :)

Zapraszamy do galerii zdjeć.

• Wtorek 2017-04-25, Święto Św. Marka, Ewangelisty
    Mk 16,15-20
    Jezus ukazawszy się Jedenastu rzekł do nich: „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu. Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: W imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie”. Po rozmowie z nimi Pan Jezus został wzięty do nieba i zasiadł po prawicy Boga. Oni zaś poszli i głosili Ewangelię wszędzie, a Pan współdziałał z nimi i potwierdzał naukę znakami, które jej towarzyszyły.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Warsztaty w Artetece