Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Warsztaty w Artetece

Arteteka4 kwietnia klasa IV B wybrała się do Artoteki działającej przy Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. Uczniowie zwiedzili Artetekę oraz uczestniczyli w warsztatach pt. "Nie tylko Minecraft - warsztaty z gier tradycyjnych" Zajęcia te wskazują alternatywę dla popularnych gier elektronicznych oraz uczą dzieci wsółdziałania w kontaktach międzyludzkich. Po warsztatach  IV B udała się do kawiarni "Czarodziej" na coś słodkiego :)

Zapraszamy do galerii zdjeć.

• Poniedziałek 2017-06-26, 12. tydz. zwykły
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim wy sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: «Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka», gdy belka tkwi w twoim oku? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Warsztaty w Artetece