Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Warsztaty w Artetece

Arteteka4 kwietnia klasa IV B wybrała się do Artoteki działającej przy Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie. Uczniowie zwiedzili Artetekę oraz uczestniczyli w warsztatach pt. "Nie tylko Minecraft - warsztaty z gier tradycyjnych" Zajęcia te wskazują alternatywę dla popularnych gier elektronicznych oraz uczą dzieci wsółdziałania w kontaktach międzyludzkich. Po warsztatach  IV B udała się do kawiarni "Czarodziej" na coś słodkiego :)

Zapraszamy do galerii zdjeć.

• Sobota 2017-08-19, 19. tydz. zwykły
    Przynoszono do Jezusa dzieci, aby włożył na nie ręce i pomodlił się za nie; a uczniowie szorstko zabraniali im tego. Lecz Jezus rzekł: „Dopuśćcie dzieci i nie przeszkadzajcie im przyjść do Mnie; do takich bowiem należy królestwo niebieskie”. Włożył na nie ręce i poszedł stamtąd.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Warsztaty w Artetece