Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Kiermasz wielkanocny

kiermasz wielkanocnyOzdoby wielkanocne, które były sprzedawane podczas kiermaszu można obejrzeć w galerii zdjęć - zapraszamy! :)

• Sobota 2017-08-19, 19. tydz. zwykły
    Przynoszono do Jezusa dzieci, aby włożył na nie ręce i pomodlił się za nie; a uczniowie szorstko zabraniali im tego. Lecz Jezus rzekł: „Dopuśćcie dzieci i nie przeszkadzajcie im przyjść do Mnie; do takich bowiem należy królestwo niebieskie”. Włożył na nie ręce i poszedł stamtąd.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Kiermasz wielkanocny