Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

„Jezusa przypowieści pełne dla nas dobrej wieści”

20170403 1351303 kwietnia  na świetlicy szkolnej klas I-III odbył się konkurs biblijny pod tytułem „ Jezusa przypowieści pełne dla nas dobrej wieści”. Rywalizowało ze sobą 6 drużyn: dobry Samarytanin, syn marnotrawny, ukryty skarb, zabłąkana owca, faryzeusz i celnik, domek na skale.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Dobry Samarytanin w składzie:  Amelia Śledzikowska, Mateusz Nawrot, Marta Heretyk, Amelia Molendys. GRATULUJEMY!

Wrażeń było co nie miara a przy tym w drużynach rosła wiara. Uczestnicy nie mogli się doczekać, kiedy Jezus wśród nich zagości. Aż w końcu ucieszyli się z Jego obecności, bo przecież każdy z nich dobrze o tym wie, że sam Jezus w Bożym Słowie jest i zdaje sobie z tego sprawę doskonale, że kto wytrwale tym Słowem się zajmuje trudnościami się nie załamuje, w jego sercu wzrasta radość, której nikt nigdy nie ma dość.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Poniedziałek 2017-06-26, 12. tydz. zwykły
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim wy sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: «Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka», gdy belka tkwi w twoim oku? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności „Jezusa przypowieści pełne dla nas dobrej wieści”