Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

„Jezusa przypowieści pełne dla nas dobrej wieści”

20170403 1351303 kwietnia  na świetlicy szkolnej klas I-III odbył się konkurs biblijny pod tytułem „ Jezusa przypowieści pełne dla nas dobrej wieści”. Rywalizowało ze sobą 6 drużyn: dobry Samarytanin, syn marnotrawny, ukryty skarb, zabłąkana owca, faryzeusz i celnik, domek na skale.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Dobry Samarytanin w składzie:  Amelia Śledzikowska, Mateusz Nawrot, Marta Heretyk, Amelia Molendys. GRATULUJEMY!

Wrażeń było co nie miara a przy tym w drużynach rosła wiara. Uczestnicy nie mogli się doczekać, kiedy Jezus wśród nich zagości. Aż w końcu ucieszyli się z Jego obecności, bo przecież każdy z nich dobrze o tym wie, że sam Jezus w Bożym Słowie jest i zdaje sobie z tego sprawę doskonale, że kto wytrwale tym Słowem się zajmuje trudnościami się nie załamuje, w jego sercu wzrasta radość, której nikt nigdy nie ma dość.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Sobota 2017-08-19, 19. tydz. zwykły
    Przynoszono do Jezusa dzieci, aby włożył na nie ręce i pomodlił się za nie; a uczniowie szorstko zabraniali im tego. Lecz Jezus rzekł: „Dopuśćcie dzieci i nie przeszkadzajcie im przyjść do Mnie; do takich bowiem należy królestwo niebieskie”. Włożył na nie ręce i poszedł stamtąd.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności „Jezusa przypowieści pełne dla nas dobrej wieści”