Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

„Jezusa przypowieści pełne dla nas dobrej wieści”

20170403 1351303 kwietnia  na świetlicy szkolnej klas I-III odbył się konkurs biblijny pod tytułem „ Jezusa przypowieści pełne dla nas dobrej wieści”. Rywalizowało ze sobą 6 drużyn: dobry Samarytanin, syn marnotrawny, ukryty skarb, zabłąkana owca, faryzeusz i celnik, domek na skale.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Dobry Samarytanin w składzie:  Amelia Śledzikowska, Mateusz Nawrot, Marta Heretyk, Amelia Molendys. GRATULUJEMY!

Wrażeń było co nie miara a przy tym w drużynach rosła wiara. Uczestnicy nie mogli się doczekać, kiedy Jezus wśród nich zagości. Aż w końcu ucieszyli się z Jego obecności, bo przecież każdy z nich dobrze o tym wie, że sam Jezus w Bożym Słowie jest i zdaje sobie z tego sprawę doskonale, że kto wytrwale tym Słowem się zajmuje trudnościami się nie załamuje, w jego sercu wzrasta radość, której nikt nigdy nie ma dość.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Wtorek 2017-05-23, 6. tydz. wielkanocny
    J 16,5-11
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Teraz idę do Tego, który Mnie posłał, a nikt z was nie pyta Mnie: «Dokąd idziesz?» Ale ponieważ to wam powiedziałem, smutek napełnił wam serce. Jednakże mówię wam prawdę: Pożyteczne jest dla was moje odejście. Bo jeżeli nie odejdę, Pocieszyciel nie przyjdzie do was. A jeżeli odejdę, poślę Go do was. On zaś gdy przyjdzie, przekona świat o grzechu, o sprawiedliwości i o sądzie. O grzechu, bo nie wierzą we Mnie; o sprawiedliwości zaś, bo idę do Ojca i już Mnie nie ujrzycie; wreszcie o sądzie, bo władca tego świata został osądzony”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności „Jezusa przypowieści pełne dla nas dobrej wieści”