Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

4B na warsztatach w AGH

20170412 11540026 kwietnia 2017r. klasa IVb wzięła udział w bezpłatnych wrasztatach  naukowych w ramach programu AGH JUNIOR. Studenci koła naukowego "Eko-Energia" przeprowadzili doświadczenia, które w łatwy sposób pokazały, co wprawia w ruch pojazdy, którymi poruszamy się na co dzień, co wspólnego mają zmiany ciśnienia z samolotem oraz jaki sekret tkwi w ruchu posuwisto zwrotnym. Uczniowie mieli również mozliwość zwiedzić Muzeum AGH oraz Muzeum Geologiczne.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Poniedziałek 2017-06-26, 12. tydz. zwykły
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim wy sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: «Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka», gdy belka tkwi w twoim oku? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności 4B na warsztatach w AGH