Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

4B na warsztatach w AGH

20170412 11540026 kwietnia 2017r. klasa IVb wzięła udział w bezpłatnych wrasztatach  naukowych w ramach programu AGH JUNIOR. Studenci koła naukowego "Eko-Energia" przeprowadzili doświadczenia, które w łatwy sposób pokazały, co wprawia w ruch pojazdy, którymi poruszamy się na co dzień, co wspólnego mają zmiany ciśnienia z samolotem oraz jaki sekret tkwi w ruchu posuwisto zwrotnym. Uczniowie mieli również mozliwość zwiedzić Muzeum AGH oraz Muzeum Geologiczne.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Sobota 2017-08-19, 19. tydz. zwykły
    Przynoszono do Jezusa dzieci, aby włożył na nie ręce i pomodlił się za nie; a uczniowie szorstko zabraniali im tego. Lecz Jezus rzekł: „Dopuśćcie dzieci i nie przeszkadzajcie im przyjść do Mnie; do takich bowiem należy królestwo niebieskie”. Włożył na nie ręce i poszedł stamtąd.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności 4B na warsztatach w AGH