Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Konkurs "Ludzikowe wakacje"

LegographyO czym ludzik marzy, co chciałby robić podczas wakacji? Zwiedzać cieple kraje czy wskoczyć w ciepłe kapcie?

Myślisz, że przeżywa przygody, których nie da się opowiedzieć? To może lepiej je pokazać!

Przyłap ludzika na jego marzeniach i zrób mu zdjęcie.

Co by chciał robić, a może co już robił i do czego chętnie by wrócił podczas nadchodzących wakacji.

Zrób zdjęcie Twojemu ludzikowi (o jego marzeniach, o tym co robi, gdy ciebie przy nim nie ma) i prześlij je na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Masz czas do 26 maja!

Nagrodami dla dzieci są zestawy klocków Lego oraz bezpłatne pobyty na "Półkoloniach w 3D" organizowanych podczs wakacji przez firmę Happy Robot.

Dzieci przez sam udział w konkursie mogą sprawić, że świetlica szkolna otrzyma nagrodę w postaci zestawu klocków Lego - liczy się ilość zgłoszeń konkursowych.

Zachęcamy do fotografowania i zgłaszania się do konkursu!

- Wychowawcy Świetlicy

• Sobota 2017-08-19, 19. tydz. zwykły
    Przynoszono do Jezusa dzieci, aby włożył na nie ręce i pomodlił się za nie; a uczniowie szorstko zabraniali im tego. Lecz Jezus rzekł: „Dopuśćcie dzieci i nie przeszkadzajcie im przyjść do Mnie; do takich bowiem należy królestwo niebieskie”. Włożył na nie ręce i poszedł stamtąd.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Konkurs "Ludzikowe wakacje"