Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Konkurs taneczny- zapraszamy!

kobieta fantasy taniec

REGULAMIN SZKOLNEGO KOKURSU TANECZNEGO:

Cele konkursu:

- popularyzacja solowych i zespołowych form tanecznych i ich walorów artystycznych,

- przegląd różnych form tanecznych,

- wspaniała zabawa.

Wymagania konkursowe:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów z Publicznej Szkoły Sióstr Salezjanek im. bł. Laury Vicuna w Krakowie.

2. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 1-6.

3. Konkurs odbędzie się 31.05.2017 r. w szkole na korytarzu na drugim piętrze o godzinie 14:00.

4. Konkurs jest jednoetapowy, w którym wyłonieni zostaną laureaci w dwóch grupách wiekowych – klas 1-3 oraz klas 4-6.

5. Możliwe prezentacje: solowe, duety, mini formacje (zespół do 5 osób).

6. Styl tańca i technika jest dowolna.

7. Łączny czas prezentacji nie może przekroczyć 4 min, ale nie może być krótszy niż 1:30 min.

8. Ocenie podlega m.in.: technika taneczna, dobór muzyki oraz repertuaru, stosowanie różnych form tanecznych, synchronizacja, opracowanie choreograficzne, dobór strojów i rekwizytów, muzykalność, ogólne wrażenie artystyczne.

9. Organizatorzy zapewniają sprzęt nagłaśniający. Uczestnik/uczestnicy dostarczają opisaną płytę CD lub pendrive organizatorom konkursu do dnia 26.05.2017 w celu sprawdzenia poprawności odczytu zapisu.

10. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 26 maja 2017r.

11. Oceny dokona powołane jury. O podziale nagród zadecydują jurorzy. Laureaci otrzymaja nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.

Organizator konkursu

Agnieszka Musiał

• Wtorek 2017-05-23, 6. tydz. wielkanocny
    J 16,5-11
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Teraz idę do Tego, który Mnie posłał, a nikt z was nie pyta Mnie: «Dokąd idziesz?» Ale ponieważ to wam powiedziałem, smutek napełnił wam serce. Jednakże mówię wam prawdę: Pożyteczne jest dla was moje odejście. Bo jeżeli nie odejdę, Pocieszyciel nie przyjdzie do was. A jeżeli odejdę, poślę Go do was. On zaś gdy przyjdzie, przekona świat o grzechu, o sprawiedliwości i o sądzie. O grzechu, bo nie wierzą we Mnie; o sprawiedliwości zaś, bo idę do Ojca i już Mnie nie ujrzycie; wreszcie o sądzie, bo władca tego świata został osądzony”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Konkurs taneczny- zapraszamy!