Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Zielone Lekcje

img 9378

We wtorek i w środę (9 i 10 maja) powitaliśmy w naszej szkole niecodziennych gości. W ramach Zielonych Lekcji przybyły do nas wraz ze swoimi opiekunami - ptaki. Były to m.in. płomykówka Fiona, Hugo - puchacz bengalski, a także sokół i jastrząb. Pan prowadzący warsztaty z pasją opowiadał o ptakach, ukazując ich różnorodność. Uczniowie byli zachwyceni!

• Sobota 2017-08-19, 19. tydz. zwykły
    Przynoszono do Jezusa dzieci, aby włożył na nie ręce i pomodlił się za nie; a uczniowie szorstko zabraniali im tego. Lecz Jezus rzekł: „Dopuśćcie dzieci i nie przeszkadzajcie im przyjść do Mnie; do takich bowiem należy królestwo niebieskie”. Włożył na nie ręce i poszedł stamtąd.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zielone Lekcje