Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Zielone Lekcje

img 9378

We wtorek i w środę (9 i 10 maja) powitaliśmy w naszej szkole niecodziennych gości. W ramach Zielonych Lekcji przybyły do nas wraz ze swoimi opiekunami - ptaki. Były to m.in. płomykówka Fiona, Hugo - puchacz bengalski, a także sokół i jastrząb. Pan prowadzący warsztaty z pasją opowiadał o ptakach, ukazując ich różnorodność. Uczniowie byli zachwyceni!

• Wtorek 2017-05-23, 6. tydz. wielkanocny
    J 16,5-11
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Teraz idę do Tego, który Mnie posłał, a nikt z was nie pyta Mnie: «Dokąd idziesz?» Ale ponieważ to wam powiedziałem, smutek napełnił wam serce. Jednakże mówię wam prawdę: Pożyteczne jest dla was moje odejście. Bo jeżeli nie odejdę, Pocieszyciel nie przyjdzie do was. A jeżeli odejdę, poślę Go do was. On zaś gdy przyjdzie, przekona świat o grzechu, o sprawiedliwości i o sądzie. O grzechu, bo nie wierzą we Mnie; o sprawiedliwości zaś, bo idę do Ojca i już Mnie nie ujrzycie; wreszcie o sądzie, bo władca tego świata został osądzony”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zielone Lekcje