Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Zielone Lekcje

img 9378

We wtorek i w środę (9 i 10 maja) powitaliśmy w naszej szkole niecodziennych gości. W ramach Zielonych Lekcji przybyły do nas wraz ze swoimi opiekunami - ptaki. Były to m.in. płomykówka Fiona, Hugo - puchacz bengalski, a także sokół i jastrząb. Pan prowadzący warsztaty z pasją opowiadał o ptakach, ukazując ich różnorodność. Uczniowie byli zachwyceni!

• Poniedziałek 2017-06-26, 12. tydz. zwykły
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim wy sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: «Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka», gdy belka tkwi w twoim oku? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Zielone Lekcje