Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Strona główna

ŚWIĘTO UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

phoca thumb l img 9486

 

W dniu dzisiejszym w czasie uroczystej akademii odwiedził naszą szkołę niezwykły gość – Pani Konstytucja, która wytłumaczyła naszym uczniom, jakie zmiany w polskim państwie wprowadziła w 1791roku i dlaczego 3 maja uważa się za ważne święto narodowe. W trakcie uroczystości z niezwykłym zapałem zaśpiewaliśmy również kilka patriotycznych pieśni i obejrzeliśmy krótki film o okolicznościach uchwalenia Konstytucji. Ta żywa lekcja historii na pewno pozostanie w pamięci uczniów.

Zapraszamy do galerii

Ewangelia na dziś

Fragment Ewangelii na dzisiejszy dzień.
  • Sobota 2017-08-19, 19. tydz. zwykły
    Mt 19,13-15
    Przynoszono do Jezusa dzieci, aby włożył na nie ręce i pomodlił się za nie; a uczniowie szorstko zabraniali im tego. Lecz Jezus rzekł: „Dopuśćcie dzieci i nie przeszkadzajcie im przyjść do Mnie; do takich bowiem należy królestwo niebieskie”. Włożył na nie ręce i poszedł stamtąd.

Przydatne linki

Rodzinny Kraków - Portal dla rodziców i dzieci z Krakowa i okolic
Okręgowa Komisja Egzaminacyjna - informacje o sprawdzianie po klasie szóstej, archiwum sprawdzianów z poprzednich lat
www.matzoo.pl - Ćwicz i ucz się matematyki! Strona dla uczniów szkół podstawowych
Dzieci i młodzież w Internecie - materiały edukacyjne o bezpieczeństwie w sieci
http://pisupisu.pl/ - naukę pisania na klawiaturze, słowne zabawy, bajki i ćwiczenia z ortografii

Wyszukaj

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności ŚWIĘTO UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA