Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

ŚWIĘTO UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

phoca thumb l img 9486

W dniu dzisiejszym w czasie uroczystej akademii odwiedził naszą szkołę niezwykły gość – Pani Konstytucja, która wytłumaczyła naszym uczniom, jakie zmiany w polskim państwie wprowadziła w 1791roku i dlaczego 3 maja uważa się za ważne święto narodowe. W trakcie uroczystości z niezwykłym zapałem zaśpiewaliśmy również kilka patriotycznych pieśni i obejrzeliśmy krótki film o okolicznościach uchwalenia Konstytucji. Ta żywa lekcja historii na pewno pozostanie w pamięci uczniów.

• Sobota 2017-08-19, 19. tydz. zwykły
    Przynoszono do Jezusa dzieci, aby włożył na nie ręce i pomodlił się za nie; a uczniowie szorstko zabraniali im tego. Lecz Jezus rzekł: „Dopuśćcie dzieci i nie przeszkadzajcie im przyjść do Mnie; do takich bowiem należy królestwo niebieskie”. Włożył na nie ręce i poszedł stamtąd.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności ŚWIĘTO UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA