Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Biblioteka informuje

Wszystkie wypożyczone przez uczniów książki należy zwrócić do Biblioteki do 30 maja.

O terminie zwrotu podręczników do poszczególnych przedmiotów decyduje nauczyciel uczący przedmiotu.

Przypominamy, że zwracane książki i podręczniki powinny być w dobrym stanie. Zagubione lub zniszczone egzemplarze należy odkupić – zgodnie z przyjętym Regulaminem wypożyczeń.

• Sobota 2017-08-19, 19. tydz. zwykły
    Przynoszono do Jezusa dzieci, aby włożył na nie ręce i pomodlił się za nie; a uczniowie szorstko zabraniali im tego. Lecz Jezus rzekł: „Dopuśćcie dzieci i nie przeszkadzajcie im przyjść do Mnie; do takich bowiem należy królestwo niebieskie”. Włożył na nie ręce i poszedł stamtąd.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Biblioteka informuje