Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Rocznica Komunii Św.

20170514 104342W niedzielę 14 maja o godz. 9.30 w kościele św. Brata Alberta w Krakowie  przeżywaliśmy razem z dziećmi z klas IV - Rocznicę I Komunii św.

Dzieci czynnie uczestniczyły w Eucharystii, aby podziękować za ten pierwszy rok eucharystycznej  przyjaźni z Jezusem.

Zapraszamy do galerii zdjeć.

• Sobota 2017-08-19, 19. tydz. zwykły
    Przynoszono do Jezusa dzieci, aby włożył na nie ręce i pomodlił się za nie; a uczniowie szorstko zabraniali im tego. Lecz Jezus rzekł: „Dopuśćcie dzieci i nie przeszkadzajcie im przyjść do Mnie; do takich bowiem należy królestwo niebieskie”. Włożył na nie ręce i poszedł stamtąd.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Rocznica Komunii Św.