Błąd: Brak artykułów do wyświetlenia

Rocznica Komunii Św.

20170514 104342W niedzielę 14 maja o godz. 9.30 w kościele św. Brata Alberta w Krakowie  przeżywaliśmy razem z dziećmi z klas IV - Rocznicę I Komunii św.

Dzieci czynnie uczestniczyły w Eucharystii, aby podziękować za ten pierwszy rok eucharystycznej  przyjaźni z Jezusem.

Zapraszamy do galerii zdjeć.

• Poniedziałek 2017-06-26, 12. tydz. zwykły
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim wy sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą. Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz? Albo jak możesz mówić swemu bratu: «Pozwól, że usunę drzazgę z twego oka», gdy belka tkwi w twoim oku? Obłudniku, wyrzuć najpierw belkę ze swego oka, a wtedy przejrzysz, ażeby usunąć drzazgę z oka twego brata”.

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Rocznica Komunii Św.