aktualnosci

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

          W czwartek, jak co roku, udaliśmy się na Mszę świętą dziękczynną za cały bogaty rok. Po powrocie do szkoły odbyły się dwa spotkania w sali gimnastycznej – rozdanie nagród dla klas IV – VIII oraz klas I – III. Były to nagrody za udział w różnych konkursach organizowanych w ostatnim czasie oraz dyplomy  i nagrody dla laureatów i finalistów konkursów kuratoryjnych. 

          W piątek zaś od samego rana odbywały się pożegnania. O ósmej w sali gimnastycznej spotkały się klasy I- III. Akademię przygotowały klasy trzecie wraz z Wychowawczyniami, które na koniec wraz z siostrą dyrektor wręczyły specjalne wyróżnienia - tytuły Ucznia na medal. W klasie III a nagrodę te otrzymała Anna Smoroń, w klasie III b – Natalia Sanakiewicz, zaś w klasie III c – Hanna Sendor.

          Wychowawczynie wręczyły również dyplomy rodzicom ze swoich klas, by podziękować za trzyletnią współpracę i ich zaangażowanie.

          Następnie przyszedł czas na pożegnanie klas ósmych. Najpierw odbyło się uroczyste złożenie roty przysięgi, a następnie przekazanie sztandaru klasom siódmym. 

          Wychowawcy wraz z siostrą dyrektor Martą Raduchą wręczyli statuetki Ucznia na medal. W klasie VIII a otrzymała ją Jagoda Chmiel, zaś w VIII b – Filip Błaszczyk. Nagrodę Uśmiech Laury otrzymał Piotr Tomczyk oraz Martyna Plewniak. Pożegnaliśmy też wierszem dotychczasową przewodniczącą rady rodziców p. Ewę Winiarską. 

          Uczniowie klas siódmych na pamiątkę wspólnych lat przygotowali ósmoklasistom upominki – kolorowe kubki. 

          Na koniec ósmoklasiści jeszcze raz podziękowali dyrekcji, wszystkim nauczycielom – wychowawczyniom z klas młodszych i dotychczasowym wychowawcom oraz wszystkim, którzy ich uczyli.

<< Wróć do poprzedniej strony


Publiczna Szkoła Podstawowa

Sióstr Salezjanek
im. Błogosławionej Laury Vicuña
w Krakowie

Adres: os. Kościuszkowskie 7, 31- 858 Kraków
E-mail: laurasp@poczta.onet.pl
Telefon: +48 12 648 05 08
Strona internetowa: http://www.vicuna.edu.pl


BuY