„Nowa Huta ukryta w lapbookach”

Laureatki konkursu „Nowa Huta ukryta w lapbookach”

Z okazji 70-lecia istnienia Nowej Huty,  Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie

(filia w Nowej Hucie) zorganizowała  konkurs „Nowa Huta ukryta w lapbookach”, w którym zostały nagrodzone uczennice:

Maja Ziemiańska  kl. VI b – 1 miejsce (kategoria kl. V-VI)

Barbara Chrobak kl. II b – wyróżnienie (kategoria kl. II-IV)

• Poniedziałek 2019-06-17, Wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego, Zakonnika
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Słyszeliście, że powiedziano: «Oko za oko i ząb za ząb». A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi. Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz. Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące. Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia „Nowa Huta ukryta w lapbookach”