Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Uczniowie nagrodzeni:

Wynik bardzo dobry: Maciej Dąbroś 4c.
Wyróżnieni:
 Filip Błaszczyk 5b, Daria Bugajny 6b, Grzegorz Ciombor 3c, Dominik Czekaj 6a, Krzysztof Dudek 6b, Krzysztof Góralski 3a, Karolina Grądziel 8a, Jakub Jedynak 5b, Norbert Łękawa 5b, Jakub Najman 3b, Mikołaj Niemiec 5b, Oliwier Pazera 4a, Szymon Sacha 7b, Beniamin Salwa 4b, Zuzanna Sowińska 3b, Jakub Stabrawa 7a, Piotr Tomczyk 5a.

Gratulujemy!

• Poniedziałek 2019-06-17, Wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego, Zakonnika
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Słyszeliście, że powiedziano: «Oko za oko i ząb za ząb». A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi. Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz. Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące. Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny