Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Uczniowie nagrodzeni:

Wynik bardzo dobry: Maciej Dąbroś 4c.
Wyróżnieni:
 Filip Błaszczyk 5b, Daria Bugajny 6b, Grzegorz Ciombor 3c, Dominik Czekaj 6a, Krzysztof Dudek 6b, Krzysztof Góralski 3a, Karolina Grądziel 8a, Jakub Jedynak 5b, Norbert Łękawa 5b, Jakub Najman 3b, Mikołaj Niemiec 5b, Oliwier Pazera 4a, Szymon Sacha 7b, Beniamin Salwa 4b, Zuzanna Sowińska 3b, Jakub Stabrawa 7a, Piotr Tomczyk 5a.

Gratulujemy!

• 2019-08-18, 20. Niedziela zwykła
    Łk 12,49-53
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Przyszedłem rzucić ogień na ziemię i jakże bardzo pragnę, żeby on już zapłonął! Chrzest mam przyjąć i jakiej doznaję udręki, aż się to stanie. Czy myślicie, że przyszedłem dać ziemi pokój? Nie, powiadam wam, lecz rozłam. Odtąd bowiem pięcioro będzie rozdwojonych w jednym domu: troje stanie przeciw dwojgu, a dwoje przeciw trojgu; ojciec przeciw synowi, a syn przeciw ojcu; matka przeciw córce, a córka przeciw matce; teściowa przeciw synowej, a synowa przeciw teściowej”.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny