Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

(kl.8b)

Sandra Rusin
(kl.5a)

wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 86. Gabrysia zajęła drugie miejsce! Sandra również pięknie się zaprezentowała.

Gratulujemy serdecznie!

Zapraszamy do galerii

• Piątek 2019-12-06, 1. tydz. Adwentu
    Gdy Jezus przechodził, szli za Nim dwaj niewidomi, którzy głośno wołali: „Ulituj się nad nami, Synu Dawida”. Gdy wszedł do domu, niewidomi przystąpili do Niego, a Jezus ich zapytał: „Wierzycie, że mogę to uczynić”? Oni odpowiedzieli Mu: „Tak, Panie”.
    Wtedy dotknął ich oczu, mówiąc: „Według wiary waszej niech się wam stanie”. I otworzyły się ich oczy, a Jezus surowo im przykazał: „Uważajcie, niech się nikt o tym nie dowie”. Oni jednak, skoro tylko wyszli, roznieśli wieść o Nim po całej tamtejszej okolicy.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

09-13.12.2019