Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

(kl.8b)

Sandra Rusin
(kl.5a)

wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 86. Gabrysia zajęła drugie miejsce! Sandra również pięknie się zaprezentowała.

Gratulujemy serdecznie!

Zapraszamy do galerii

• Poniedziałek 2019-06-17, Wspomnienie Św. Alberta Chmielowskiego, Zakonnika
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Słyszeliście, że powiedziano: «Oko za oko i ząb za ząb». A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi. Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz. Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące. Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej