Kolejny sukces fizyków z Vicuny

15 maja 2019 roku ogłoszone zostały wyniki  Polsko - Ukraińskiego Konkursu Fizycznego Lwiątko organizowanego przez Fundację Młodych Fizyków pod patronatem Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Polskiego Towarzystwa Fizycznego.

Do boju z rówieśnikami z całej Polaki ruszyło w kwietniu aż 35 uczniów i uczennic Zespołu Szkół Sióstr Salezjanek  (gimnazjum i szkoły podstawowej), a aż  trójka  z nich zdobyła miejsca premiowane i zaszczytne tytuły TAONÓW .

W kategorii szkół podstawowych  byli to SZYMON DUDEK  KAROLINA GRĄDZIEL, a wśród gimnazjalistów  JAKUB PAŃTAK.

Wyróżnionym serdecznie gratulujemy i zapewniamy, że nagrodzimy Ich gromkimi brawami na ceremonii  wręczania dyplomów z wizerunkiem Lwiątka.

• Piątek 2019-12-06, 1. tydz. Adwentu
    Gdy Jezus przechodził, szli za Nim dwaj niewidomi, którzy głośno wołali: „Ulituj się nad nami, Synu Dawida”. Gdy wszedł do domu, niewidomi przystąpili do Niego, a Jezus ich zapytał: „Wierzycie, że mogę to uczynić”? Oni odpowiedzieli Mu: „Tak, Panie”.
    Wtedy dotknął ich oczu, mówiąc: „Według wiary waszej niech się wam stanie”. I otworzyły się ich oczy, a Jezus surowo im przykazał: „Uważajcie, niech się nikt o tym nie dowie”. Oni jednak, skoro tylko wyszli, roznieśli wieść o Nim po całej tamtejszej okolicy.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Kolejny sukces fizyków z Vicuny

09-13.12.2019