Szkolny Konkurs Matematyczny „Plusik”

3 czerwca odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny „Plusik” dla klas III. Wzięło w nim udział 24 uczniów. Zmagali się z różnymi matematycznymi trudnościami. Dwoili się i troili, by uzyskać najlepszy wynik.

Nagrodzeni zostali:

Mateusz Kłos – I miejsce

Małgorzata Jarosz – II miejsce

Paweł Kafel – III miejsce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizator – Dorota Dudek

• Piątek 2019-12-06, 1. tydz. Adwentu
    Gdy Jezus przechodził, szli za Nim dwaj niewidomi, którzy głośno wołali: „Ulituj się nad nami, Synu Dawida”. Gdy wszedł do domu, niewidomi przystąpili do Niego, a Jezus ich zapytał: „Wierzycie, że mogę to uczynić”? Oni odpowiedzieli Mu: „Tak, Panie”.
    Wtedy dotknął ich oczu, mówiąc: „Według wiary waszej niech się wam stanie”. I otworzyły się ich oczy, a Jezus surowo im przykazał: „Uważajcie, niech się nikt o tym nie dowie”. Oni jednak, skoro tylko wyszli, roznieśli wieść o Nim po całej tamtejszej okolicy.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Szkolny Konkurs Matematyczny „Plusik”

09-13.12.2019