Szkolny Konkurs Matematyczny „Plusik”

3 czerwca odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny „Plusik” dla klas III. Wzięło w nim udział 24 uczniów. Zmagali się z różnymi matematycznymi trudnościami. Dwoili się i troili, by uzyskać najlepszy wynik.

Nagrodzeni zostali:

Mateusz Kłos – I miejsce

Małgorzata Jarosz – II miejsce

Paweł Kafel – III miejsce

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizator – Dorota Dudek

• Sobota 2020-01-25, ŚWIĘTO NAWRÓCENIA ŚWIĘTEGO PAWŁA APOSTOŁA
    Mk 16,15-18
    Po swoim zmartwychwstaniu Jezus ukazał się Jedenastu i powiedział do nich: „Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu. Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony; a kto nie uwierzy, będzie potępiony. Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: W imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą i ci odzyskają zdrowie”.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Szkolny Konkurs Matematyczny „Plusik”