Finał Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BALTIE 2019

8 czerwca 2019 r. (sobota) w 14 placówkach, w trzech krajach odbył się Finał Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2019.

W Krakowie finał odbył się na Akademii Górniczo-Hutniczej w Uczelnianym Centrum Informatycznym, a do zmagań konkursowych przystąpiło 86 zawodników w czterech kategoriach wiekowych: od uczniów klasy pierwszej szkoły podstawowej do uczniów szkół średnich. Uczniowie mieli do rozwiązania 11 bardzo trudnych zadań w czasie 150 min.

Z naszej szkoły w finale wzięli udział:
Miłosz Nosal z klasy 6a, który zdobył tytuł LAUREATA
Krzysztof Michałczyk
z klasy 6c, który zdobył tytuł LAUREATA
Filip Błaszczyk
 z klasy 5b, który zdobył tytuł LAUREATA,

Krzysztof Dudek z klasy 6b, który zdobył tytuł FINALISTY,
Mikołaj Niemiec z klasy 5b, który zdobył tytuł FINALISTY,
Piotr Tomczyk z klasy 5a, który zdobył tytuł FINALISTY,
Otto Pazera z klasy 7a, który zdobył tytuł FINALISTY,
Kacper Łękawa z klasy 8b, który zdobył tytuł FINALISTY.

Uczniom bardzo serdecznie gratuluję.

W tym roku w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie 2019 startowało 15 500 uczniów!

• Piątek 2019-12-06, 1. tydz. Adwentu
    Gdy Jezus przechodził, szli za Nim dwaj niewidomi, którzy głośno wołali: „Ulituj się nad nami, Synu Dawida”. Gdy wszedł do domu, niewidomi przystąpili do Niego, a Jezus ich zapytał: „Wierzycie, że mogę to uczynić”? Oni odpowiedzieli Mu: „Tak, Panie”.
    Wtedy dotknął ich oczu, mówiąc: „Według wiary waszej niech się wam stanie”. I otworzyły się ich oczy, a Jezus surowo im przykazał: „Uważajcie, niech się nikt o tym nie dowie”. Oni jednak, skoro tylko wyszli, roznieśli wieść o Nim po całej tamtejszej okolicy.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Finał Międzynarodowego Konkursu Informatycznego BALTIE 2019

09-13.12.2019