Sukces w piłce nożnej!

Zadanie wykonane na medal......ZŁOTY!!!! W tym roku nasi uczniowie z klasy V - wzięli udział w II Międzyszkolnym Mikołajkowym Festiwalu Sportu i Zdrowia w Halowej Piłce Nożnej który odbył się 8 grudnia w 3 LO w Krakowie. Nasi reprezentanci szkoły w składzie: Beniamin Salwa, Adam Nosal, Stanisław Grządziel, Maciej Dudek zostali MISTRZAMI TURNIEJU zdobywając ZŁOTY MEDAL!!

Brawo chłopaki!
Agnieszka Lech

• 2020-02-23, 7. Niedziela zwykła
    Jezus powiedział do swoich uczniów: „Słyszeliście, że powiedziano: «Oko za oko i ząb za ząb». A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi. Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz. Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące. Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie. Słyszeliście, że powiedziano: «Będziesz miłował swego bliźniego», a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski”.

Jesteś tutaj: Strona główna Osiągnięcia Sukces w piłce nożnej!